Categories

flat pkns

Posted :Wednesday, January 16, 2019 by eiyfah Send Maill

saya nak tanya macam mana nak buat aduan tentang jiran tinggal di flat.. baling barang² yang tak pakai/tidak boleh digunakan lagi ke atas bumbung rumah saya hampir setiap hari... dia melakukan benda yang sama... agak keterlaluan.... dan suka...

premis makanan menjual rokok seludup pelbagai

Posted :Wednesday, January 16, 2019 by mus tarjo bin suparman Send Maill

salam, saya mahu membuat aduan sebuah premis makanan dan runcit tidak mempunyai lesen perniagaan dan nama kedai dan juga menjual rokok SELUDUP pelbagai jenama di simpang masuk jalan felda air hitam, kluang, johor . ini sangat membimbangkan kerana...

Pati

Posted :Wednesday, January 16, 2019 by Krishnasamy Send Maill

Saya bekerja di kilang bromma tasek. Sejak kebelakangan ini ramai bangladesh dlm sektor construction mula masuk bekerja. Dan indonesia dgn ic merah yg mungkin palsu juga bekerja. Saya takut akan kehilangan kerja saya. Tolong ambil tindakan yg...

sekuriti tiada permit

Posted :Wednesday, January 16, 2019 by Andera bte che ibrahim Send Maill

Sekuriti disini kurang ajar dan selalu menggangu wanita2 disini. mereka jg berkerja tanpa permit.

banyak anjing liar

Posted :Tuesday, January 15, 2019 by tk seng Send Maill

sangat-sangat banyak anjing liar kacau org bawa motor,budak. diminta menangkap semua nya.terima kasih

Non operational lift

Posted :Sunday, January 13, 2019 by Noor freezailah b noordin Send Maill

Komuter Butterworth - Padang Besar. Lift tidak beroperasi pintu masuk sebelah Padang Lallang, BM pada jam 10.15 pagi 14/1/2019. Ini menyebabkan kesulitan pada warga tua dan golongan OKU. Lift ada asset yang kritikal yang mesti beroperasi...

http:/www.ktmb.con

Dog barking at midnight

Posted :Sunday, January 13, 2019 by GEE SIE YEN Send Maill

Hi,I am here to complaint about got more than 6 dogs(dunno who are the owner) at my Taman's lorong(2/12B TAMAN SRI WANG 08000 SUNGAI PETANI,KEDAH.) And barking non stop for no reason at midnight! Can't even get good rest! Please take action...

www.aduanrakyat.com

PATI

Posted :Sunday, January 13, 2019 by NORISMAN BIN ABDUL AZIZ Send Maill

Assalammualaikum dan salam sejahtera, saya nak buat aduan di sekitar flat taman pelangi, seberang prai, butterworth juga ada pati. Ada dikalangan mereka yang tiada mempunyai/telah tamat tempoh visa di negara ini masih lagi disini.diharap pihak...

PATI

Posted :Sunday, January 13, 2019 by NORISMAN BIN ABDUL AZIZ Send Maill

Saya adalah penduduk tempatan di apartment kelisa taman inderawasih. Saya hendak membuat aduan ada warga asing di tempat saya ini, tidak pasti samada mereka ada mempunyai permit/visa atau tidak.

taman sri muda shah alam...pekerja asing lebih daripada warga negara.

Posted :Sunday, January 13, 2019 by din Send Maill

warga asing lebih daripada warga negara.tiada tindakan diambil dari jabatan imigresen malaysia.setiap hari ahad kawasan dekat pasar pagi yg penuhi warga asing orang bangladesh.ada yg membuka kedai.ada yg mencuri barang dalam kedai.ada yg menggangu...

PENJAJA ditepi jalan.SILA AMBIL PERHATIAN

Posted :Sunday, January 13, 2019 by nizam Send Maill

kepada semua penjaja meniaga ditepi jalan. SILA AMBIL PERHATIAN sesiapa nampak sebuah kereta jenis VOLVO berwarna HITAM no pendaftaran WDE 3654 atau 7654 (sebab dah lupa no depan 3 atau 7)berhenti dekat tempat meniagaan kamu.sila berhati...

too many illegal foreigner workers around kita kemuning.

Posted :Sunday, January 13, 2019 by raj Send Maill

too many foreigner illegal workers in area kota kemuning.mostly are bangadesh.some of the foreigner have their own car and drive.especially on every sunday.can see so many foreigner in maybank or hong leong bank area (jalan angerik vanilla n31/n...

ASTRO

Posted :Sunday, January 13, 2019 by JOSEPHINE BT UTUBAIL Send Maill

anak saya tahun lalu melanggan astro ni bayaran sebanyak rm45.00 namun bila bayar d stesen minyak kami kena bayar rm50.00 alasan nak genapkan bayaran.jadi selama bayaran beberapa bulan kami telah membayar lebih dari sepatutnya dan kami pernah...

pekerja terlalu asing banyat

Posted :Saturday, January 12, 2019 by umi Send Maill

pekerja asing terlalu banyak di kota kemuning shah alam.ada yang membawa kereta dengan hal laju di kawasan perumahan dn kawasan bank.

warga indo berkumpul dihadapan bank.

Posted :Saturday, January 12, 2019 by fatin Send Maill

warga indo berkumpul di depan bank.masalah ini bleh dijumpe di mne mne kawasan bank/hadapan kedai.menghalang jalanraya.saya berharap pihak penguatkuasa tempatan dan imegresin mengambil tindakan seterusnye.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next