Categories

Illegal

Posted :Thursday, September 6, 2018 by Mohd Send Maill

Salam cik.kenapa bila operasi pegawai immigration tidak masuk dan tidak naik kawasan chow kit bangunan lama umno.kerana disitu ramai yg sewa bilik dan pendatang tanpa izin yg ramai.sampai sekarang tidak

aduan warga asing

Posted :Wednesday, September 5, 2018 by zarul hj abdullah Send Maill

Saya bercuti di klang, apa yang saya dapati dikawasan klang sentral ramai warga bangladesh malah mereka bebas berniaga malah dimonopoli mereka..Saya hendak membuat aduan terlalu banyak warga asing di tempat ini. tidak pasti samada mereka ada...

aduan bunyi bising mesin jahit di rumah atas (jiran)

Posted :Wednesday, September 5, 2018 by NORLIDAH BT.ABD MANAP Send Maill

sy tggl menyewA di rumh bawah mereka tggl di rumah atas sy menyewa jugak masalahnya mereka jadikan rumah itu tmpt menjahit baju jadi menjadi sngt bising di rumah sy krna bunyi yg.kuat mesin jahit tadi sy dlm rumah jadi terganggu apabila mahu tido...

Late delivery of ordered items

Posted :Wednesday, September 5, 2018 by Rozawati Mohamad Send Maill

The ordered items have been sent by Rarascarf to the Poslaju Bayan Lepas, Penang on 30August2018 at 08:57pm. But I am still not received the items until today,5September2018. Can you please check when the items will be delivered to me? The item's...

Pendatatng Asing

Posted :Wednesday, September 5, 2018 by Yoga Send Maill

21-2 JALAN PJS 8/18, BANDAR SUNWAY,46150 PETALING JAYA SELANGOR DI ALAMAT INI MASIH ADA PERKERJA TANPA PENDATANG IZIN & TAK ADA PERMIT SAYA HARAP PIHAK IMIGRESEN AMBIL TINDAKAN SEGERA,SEKIAN TERIMA KASIH.

pendatang asing

Posted :Tuesday, September 4, 2018 by subha Send Maill

Selamat pagi kepada pihak pihak berkuasa saya hendak membuat aduan kepada jabatan imegresan supaya mengambil tindakan secepat mungkin terhadap kilang kilang di kawasan kajang bandar teknologi di hill park yang berkiliaran warga asing tanpa...

jiran buang sesuatu sampai ulat keluar terlalu Banyak Dari tong sampah jiran Dan ulat dr Tonga sampah tu masuk ke rumah saya...tolong ambil tindakan.

Posted :Tuesday, September 4, 2018 by Bharthi a/p Subramaniam Send Maill

Jiran saya buang benda apa tak tau dalam tong sampah depa...berbau busu sampai ulat terlalu banyak terkeluar dari tong sampah jiran...ulat- ulat Yang terkeluar dari tong sampah jiran masuk ke rumah saya....Minta tolong dari tuan ambil tindakan Dan...

Jalan berlubang

Posted :Monday, September 3, 2018 by Andrew Goh Send Maill

Salam Tuan, Di sini kami ingin memaklumkan bahawa terdapat lubang besar di hadapan Wisma Safari, Lot 70, Jalan Industri 2, Kampung Baru Sungai Buloh, 40160 Shah Alam, Selangor. Sangat diharap pihak tuan dapat memperbaiki lubang tersebut...

Bad smell from neighbour house

Posted :Monday, September 3, 2018 by Shalini Bhaskaran Nair Send Maill

Sy tinggal di flat pandan jaya block 17a . jiran sy bela kucing dalam rumah tetapi tidak jaga kebersihan langsung. Kita sekeluarga tidak perbah dapat udara yg segar , dan x dpt buka pintu rumah sepanjang hari klu bau terlalu teruk. Walaupun...

Ampang

Kebanjiran warga asing

Posted :Monday, September 3, 2018 by Abdul jalil Send Maill

Warga asing yang terlalu ramai di felda gunung Besout ,sungkai, perak menyebabkan semua kerja di monopoli oleh mereka dan ada pihak memberi perlindungan pada mereka.kami warga kampung susah memdapat kerja kerana mereka aje yang bekerja. Mohon jasa...

NO 311 FELDA GUNUNG BESOUT 1,35600 SUNGKAI, PERAK

Sistem Kouta?

Posted :Monday, September 3, 2018 by Hazimin Ismail Send Maill

3 Sept 2018, sampai pejabat lebih kurang Jam 2.50 ptg di Pejabat Imigresen Taiping untuk membuat passport, tetapi dimaklumkan nombor giliran telah habis. Minta datang semula esok. Saya bukan tinggal di daerah Taiping. Persoalan saya : 1....

WARGA ASING & KES PECAH RUMAH

Posted :Monday, September 3, 2018 by BAVANI MUTHUSAMY Send Maill

Terdapat ramai warga asing di tempat tinggal sy. Mereka suka berjalan di koridor dan menganggu wanita yg berjalan bersendirian. Terdapat banyak kes cubaan masuk ke dalam rumah. Mereka akan ketuk pintu rumah bila pintu dibuka mereka tolak pintu...

pati

Posted :Sunday, September 2, 2018 by zarina Send Maill

warga asing berniaga bermaharaja lela di sekitar taman eqiuine dan lestari putra.berniaga disimpang2 tepi jalan tanpa dokumen PATI pun byk bekerja dengan peniaga tepi jalan disekitar sana.diharap imegresen buat serbuan kerana banyak kes kecurian...

warga asing

Posted :Sunday, September 2, 2018 by salita mohd ali Send Maill

Salam sejahtera. Saya sering menaiki bus Rapid di menara DBKL jln raja laut kl.Mohon pihak imigresen buat pantauan terhadap warga asing yg sangat ramai menaiki bus gokl percuma. Boleh dilihat 90% warga asing memenuhi perkhidmatan bus gokl...

Level 11 Capital Work Department

rokok seludup

Posted :Sunday, September 2, 2018 by suraya Send Maill

penjualan rokok seludup secara terang terangan di gerai tepi jalan di simpang lestari putra.kanak2 dan dewasa bileh beli batang dan kotak.diharap membuat tinjauan kerana menggalakkn kanak2 menghisap rokok.dan menjadi tmpt pati mencari rokok mereka

Prev  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  Next