Categories

Parking di cop dan banyak kereta rosak di letakkan dlm petak parking

Posted :Tuesday, April 17, 2018 by Yati sulaiman Send Maill

Saya harap aduan saya dapat didengarkan oleh pihak yg bertanggungjawab krn dah banyak org complain tentang masalah ini tapi masih tidak didengarkan atau diambil tinddakan. Saya sbg salah satu penduduk di pangsapuri ini sangat rasa kecewa krn...

Lambat

Posted :Monday, April 16, 2018 by Voon woei shyong Send Maill

Saya nak buat aduan tentang perkhimatan pos laju ! Nak Tanya barang dari puchong ke pasir gudang ? Dan akan ambik brp lama barang akan sampai ke tangan penerima? Saya dah tunggu barang satu minggu tolak cuti pon dah 5 hari . Rasa kirim ke luar...

pekerja asing menggunakan ic palsu

Posted :Monday, April 16, 2018 by insan Send Maill

terdapat sebuah syarikat dikota damansara mengaji pekerja asing dengan menggunakan ic palsu seramai 20 sehingga 30 orang.Di minta pihak berkenaan ambil tindakan terhadap syarikat itu kerana majikan mereka tahu pekerja asing itu menggunakan ic paalsu.

ANDA ADA MAKLUMAT BERKAITAN STOR STOR ROKOK SELUDUP KRETEK DAN PUTIH SALURKAN SEGERA...

Posted :Monday, April 16, 2018 by AMPOMA BERDAFTAR KL/SELANGOR Send Maill

Sekiranya anda ada maklumat berkaitan stor stor rokok seludup kretek dan putih.beer/liquor/mercun anda boleh segera hubungi saya atau wsap di nombor 017-3879913..identit anda akan dirahsiakan

STOR ROKOK SELUDUP

Posted :Monday, April 16, 2018 by AMPOMA BERDAFTAR KL/SELANGOR Send Maill

ANDA ADA MAKLUMAT BERKAITAN STOR STOR ROKOK SELUDUP KRETEK/ PUTIH.BEER/LIQUOR/MERCUN.boleh salurkan maklumat anda pada saya segera.identiti anda dirahsiakan.call/wsap saya 017-3879913 bila2 masa...

hairan bin ajaib

Posted :Monday, April 16, 2018 by amin Send Maill

RM0.00 Unifi: 1-19190584754 We'r trying our best to resolve the report within the nxt working day,subject to nature of fault. We'll keep u updated.Visit unifi.com.my & click live chat for enquiries. TQ. -tiba tiba dapat mesej ni.padahal saya...

PERMASALAHAN BALAKONG JAYA

Posted :Monday, April 16, 2018 by Amendy Send Maill

Aduan mengenai MASALAH yang berlaku di dalam kejiranan di Apartment Seri Pulai,Balakong Jaya dan sekitarnya. 1.) Bengkel motosikal yang tidak sepatutnya berada di bawah apartment, setiap hari bunyi bising dari pagi sampai ke malam. Tidak...

PATI Di Apartment 600, Taman Lembah Maju

Posted :Monday, April 16, 2018 by mimieee Send Maill

Saya seperti nama di atas ingin melaporkan akan kewujudan pati di kawasan kejiranan saya, Blok E, Apartment 600, Taman Lembah Maju. Terutama ditingkat 2.

Masalah Jiran Kepada Persekitaraan

Posted :Monday, April 16, 2018 by Tan Heng Song Send Maill

Jiran Alamat : No. 62, Lorong Hilir 4, Taman Gembira, 41100 Klang , Selangor - Jiran masak untuk niaga depan rumah, bau masak cili sangat kuat menyebab ketidak senangan kepada jiran-jiran bersebelahan terutama bau kepada sidaian pakaian harian...

Kebanjiran orang Kemboja di Batu 3 Kuantan

Posted :Monday, April 16, 2018 by Nur Sya Send Maill

Saya seperti nama diatas ingin membuat laporan tentang kebanjiran PATI di Kg kurnia Batu 3, kami penduduk kampung merasa tidak selamat dengan kehadiran mereka yang semakin hari semakin ramai. Saya harap pihak imigresen membuat pantauan di kampung...

Bayaran Parking di Stesen Pulau Sebang

Posted :Monday, April 16, 2018 by NUR AISHAH ABU Send Maill

Saya merupakan pengguna mingguan Ktm Komuter. Sejak seminggu yang lalu, saya mendapati bayaran parking yang dikenakan makin menyusahkan pengguna. Hal ini kerana, terdapat segelintir masyarakat yang meletakkan keretanya di luar kawasan pagar untuk...

pendatang asing

Posted :Monday, April 16, 2018 by muhammad bin awang jalal Send Maill

Dikawasan saya di hot valley karaoke and lounge tingkat 1 beverly hills plaza jalan bundusan penampang. Terlalu ramai pati yang hidup bebas disini. Kawasan yang banyak dengan penduduk ditambah lg dengan kebanjiran PATI menjadikan masalah sosial...

Water supply problem

Posted :Sunday, April 15, 2018 by SAID ARAFFAT ARABI Send Maill

Isnin 16/04/2018,hari ke-4 flat kami tiada bekalan air.kami mengadu pada pejabat SUK,ditolak ke pejabat daerah pontian,ditolak ke majlis daerah pontian,ditolak lagi ke ajk rumah pangsa,ajk kata dah lapor.pergi ke saj,minta bantuan air,pun tak...

ANJING LIAR MENGEJAR PENDUDUK PERUMAHAN

Posted :Sunday, April 15, 2018 by Nur Idalyanna sidik Send Maill

Anjing liar semakin banyak berkeliaran di kawasan rumah saya .. saya salah seorang daripada pejalan kaki di kawasan perumahan saya dan saya adalah seorang pelajar yang selalu di ganggu oleh sekumpulan anjing liar yang mengejar .. setiap petang...

Pendatang tanpa izin

Posted :Sunday, April 15, 2018 by Fatimah umar Send Maill

Dikawasan saya di Tmn Bunga Raya Bukit Beruntung. Terlalu ramai pati yang hidup bebas disini. Kawasan yang padat dengan penduduk ditambah lg dengan kebanjiran PATI menjadikan masalah sosial dan persekitaran yang kurang sihat

Prev  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next