Categories

Keselamatan

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by Julkepli bin diris Send Maill

Assalamualaikum.mohon sisatan tong gas yang ADA di kampung saya ni sistem keselamatan tiada suda berpuluh tahun beroprasi pernah beberapa Kali kena siasat namun pihak bomba gagal menemui bilangan tong gas yang banyak ini jadi mohon tindakan pihak...

Pegawai atasan

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by Julkepli bin diris Send Maill

Assalamualaikum saya ingin memaklumkan pegawai atasan setiap Yang berkerja Dengan jabatan tanah tawau apabila sesiapa Yang minta bantuan pertukaran tanaman atau berurusan dengan tanah memang bermasalah macam kami ini minta sedekah dengan mereka...

Pendatang tanpa izin

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by Julkepli bin diris Send Maill

Tahap membimbingakan kemasukan pati semakin ramai Dan ADA Yang suda mempunyai my kad sendiri tanpa Surat lahir Yang sah Dan ada membeli my kad org lain dgn jaminan org tempatan ini amat merunsingkan kerana bila Mana pertambahan zuriat semankin...

restaurant

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by tsang ching liang Send Maill

de love restaurant ini berada jalan muhibbah raya, Tawau. didapati restaurant ini selalu karaoke dengan bunyi yang kuat dari petang hingga malam jam 11, ini telah mengancam ketenteraman sekeliling, harap pihak ambil tindakan pada Restaurant ini....

anjing liar di sekitar taman dan bandar nilai

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by Muhammad syafwan Send Maill

Asalam saya ingin baru tau di sebabkan haiwan liar seperti anjing berlegar di sekitar bandar baru nilai dan taman serta pemilik haiwan ajing di biarkan laur dan tampa ikat

Warga Asing

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by ABDUL RAHMAN HJ ABD BAKIL ABDUL RAHMAN Send Maill

Assalamualaikum minta kerjasama Jabatan Imigeresen Malaysia (JIM) memantau warga asing berniaga di dalam Masjid Saad Abi Waqas kl, muadz bin jabal kl, kampung klang gate selangor dan lain tempat kerana warga tempatan tidak dapat berniaga.

salah guna permit

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by riduan salleh Send Maill

terdapat kedai2 urut di bangunan metlin tower..lokasi tengah2 bandar..sebelah bangunan city square..yang mana ramai pekerja nya dari thailand dan indonesia..tidak miliki permit kerja yang sah.dari maklumat yang diperolehi..setiap perkerja dipotong...

MEMBINA SARANG BURUNG BERHAMPIRAN DENGAN RUMAH

Posted :Wednesday, October 16, 2019 by SUDARMINI BINTI ARIFUDDIN Send Maill

Salah satu penduduk kampung telah membina sarang burung berhampiran rumah kami. hal tersebut mengganggu kententeraman kami sekeluarga dan jiran yang lain. hal demikian membuatkan kami tidak selesa kerana bunyi yang amat bising di waktu siang dan...

Kucing Liar

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by GOH SENG BOONG Send Maill

Kucing liar yang berak merata rata di taman kami menjadi makin seriuos. Minta Pihak DBKL datang tangkap kucing yangg tidak dipunyai oleh sesiapa.

no

Pokok Mango

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by GOH SENG BOONG Send Maill

Pokok Mango di depan rumah No 11 Jalan 25/146 Bandar Tasik Selatan yang berbuah sepanjang tahun dan buahnya banyak jatuh di atas jalan menyebabkan jalan kotor dan kereta kami membawa jus mango yang leput ke rumah ( mengotorkan kawasan rumah )

no

PIPE leaking

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by GOH SENG BOONG Send Maill

PIPE BUCOR DI BAWAH JALAN DI DEPAN RUMAH NO 12 DAN NO 8 JALAN 25/146 BANDAR TASIK SELATAN.

no

Staff Nurse Kurang Ajar

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by Norbaizura Bte Abd Hadi Send Maill

hari ini 16/10.2019 jam 7.15 saya telah berada di klinik Kesihatan Bangi untuk check up anak saya . Staff nurse mula memberi no kepada semua pesakit jam 7.42am . saya mendapat No.12 dan menunggu sehingga jam 9.30 masih tidak di panggil dan saya...

Jiran menjalankan service kereta di rumah

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by Kong Yih Fann Send Maill

Lokasi aduan adalah di perumahan taman donggongon di daerah Penampang, Sabah. Rumah di no. 69, lorong 1 menjalankan kerja workshop membaiki kereta di rumah. Masa berurusan selalunya bermula jam 7 malam sehingga 1 pagi. 1. Banyak pelanggan jiran...

Tiang Telekom hampir tumbang

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by Rozanna Alfred Send Maill

Tiang telekom berdekatan dewan di Taman Bagan Serai hampir tumbang dan boleh membahayakan sesiapa yang lalu di jalanraya.

Too many mosquito

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by Shafia Aynee Send Maill

Kindly please to request fogging to our place as soon as possible, too many mosquito.

Prev  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next