Categories

BANTUAN LEWAT

Posted :Tuesday, October 15, 2019 by Halim bin hamid Send Maill

Saya nak buat aduan bantuan lewat di terima.sejak dari bulan ogos2019 sehingga kini., bantuan lewat diterima.kebiasaan setiap 1hb sudah di terima.tapi sejak ogos2019 bantuan lewat diterima sehinggakan 15hb pun belum di terima lagi.saya harap dapat...

Rokok murah (CANYON)

Posted :Monday, October 14, 2019 by K.JAGATISWARAN A/L M.KRISHNAN Send Maill

Penjual rokok murah di kedai Ladang Sungai Kelamah, Gemas, Negeri Sembilan. (Dalam ladang ini ada satu kedai sahaja itu kedai juga jual rokok murah CANYON, ZONKING, JHONE dan sebagainya. Sila ambil tindakan.

Perkerja Indonesia tidak premit berkerja

Posted :Monday, October 14, 2019 by Aruldass Send Maill

Pendatng warga Indonesia seorang perumpuam nama pangilan dia Nining, dia berkerja sebagai reception Di federal hotel No 39 Penang road, Georgetown 10000 Penang Island. Dia berkerja Di sini 7:00 pagi sampai 7:00 mlm. Tidak permit berkerja. Mintak...

www.aduanrakyat.com

Curi waktu sek agama utk program sek keb

Posted :Monday, October 14, 2019 by Penjaga Send Maill

Assalamualaikum, saya mempunyai anak yg bersekolah Di sek kepayan kk sabah sesi petang dari jam 12pm hingga 5.45pm. Manakala sebelah pagi dia bersekolah agama Dari jam 7 pg hingga 10.30 Pg. yg menjadi masalah sekarang ialah sek keb kepayan suka...

Bad customer service

Posted :Monday, October 14, 2019 by amira mohamad Send Maill

Saya sangat2 tidak berpuashati dengan kakitangan perempuan dikaunter pdg besar 14.10.2019 jam 6.15 ptg. Tiada adab, tiada bahasa khidmat pelanggan jauh sekali dgn senyuman. Kelaku dan cara bekerja spt tak berminat kerja. First time sy guna train...

PROJEK PERUMAHAN TERBENGKALAI TAMAN BAHAGIA INDAH

Posted :Monday, October 14, 2019 by KAMARINAH BINTI ISA Send Maill

Salam sejahtera, Saya yang juga pembeli dan mewakili 84 orang pembeli-pembeli apartment di “Projek Perumahan Taman Bahagia Indah” ingin memohon dan merayu simpati dari pihak Tuan untuk perkara ini. Adalah sedia maklum oleh pihak Tuan bahawa...

Guru,guru disiplin dan guru besar gagal memberi kerjasama sebalik menyokong pembuli disekolah

Posted :Monday, October 14, 2019 by Norashikin ismail Send Maill

Ank saya berada disekolah tersebut dlm darjah 1.ank saya telah dibuli dan pukul.aduan telah dikemukakan kepada pihak sekolah dan guru disiplin tp tiada tindakan yg diambil bg membenteras gejala buli disekolah tersebut.ank sy adalah mangsa buli yg...

JLN LAMPU ROSAK

Posted :Sunday, October 13, 2019 by PERUMAL Send Maill

LEBIH 2BULAN JALAN RAYA LAMPU ROSAK 7 TIANG LAMPU UNTUK ANAK SEKOLAH - MELINTTAS JALAN RAYA TIDAK ADA WALK WAY PETA KUNING SIGN BOARD HAD LAJU 50KM KAWASAN RUMAH KAWASAN KG, KAW TAMAN DEKAT JLN BESARB SK KEMENTARIAN JKR E-mel:...

pro[at]kkr.gov.my | GPS Koordinat: N03.15475 E101.68833

Nigerian berkumpul depan kedai nigeria di skypark bdr saujana putra

Posted :Sunday, October 13, 2019 by Deepa sivashanmugam Send Maill

saya nak buat aduan nampak ramai orang warga asing Nigerian berkumpul di skypark bandar saujana putra jenjarom di kedai nigerian dan ada ramai bekerja di dalam kadai negerian yang tidak ada berpassport dan saya nampak ada seorang budak indu muslim...

ADUAN: PERHANTARAN SURAT DIALAMAT YANG SALAH

Posted :Sunday, October 13, 2019 by NURFATHIAH Send Maill

Assalamualaikum w.b.t Merujuk perkara diatas saya ingin perjelasan dan mohon pihak Tuan/Puan mengambil tindakan dengan segera atas masalah ini yang sudah berlaku 4 bulan berturut-turut. Diatas kesalahan perhantaran Surat sepatutnya di...

Jiran menyiram tanah api d

Posted :Sunday, October 13, 2019 by Hoong Siew Wei Send Maill

Pada 08 Oct 2019 saya nampak jiran saya menyiram tanah api ( Ada bau ) - saya rasa dia Ingin menakutkan saya Kerana saya letak pasu Bunga di depan rumah saya dan dia nak parking Kereta .

Harga asing tanpa permit

Posted :Sunday, October 13, 2019 by Rukumani Send Maill

Dua pendatang asing tanpa permit masih beans di Pusat Nivarna

Kecuaian Pemandu Bas

Posted :Sunday, October 13, 2019 by Nor afifah bt ab rahman Send Maill

Pada 13/10/2019, jam 06:30pm sebuah bas syarikat SP Bumi dari Pasir Gudang menurunkan penumpang di bahu jalan berhadapan dengan terminal Geliga, Kemaman. Bas tidak menurunkan penumpang di terminal yang sepatutnya dengan alasan "tidak masuk...

Burning

Posted :Sunday, October 13, 2019 by Fizzee Send Maill

Hi, my next door has been burning joss stick for very long period. They burn twice a day(day time & night time), and the smoke really harm my health. I feel headache and difficult to breath, especially at night. The smoke come in to my living room...

Burning joss stick for very long time and i feel suffering

Posted :Sunday, October 13, 2019 by Fizzee Send Maill

Hi, my next door 32A, jalan BS 2, taman bukit segar cheras, 43200, cheras, selangor. Has been burning joss stick for very long period. They burn twice a day(day time & night time), and the smoke really harm my health. I feel headache and difficult...

Prev  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next