Categories

ktmb kerap tidak dapat isyarat

Posted :Saturday, October 14, 2017 by siti najwa bt mohd yusof Send Maill

melambat kan waktu dan masa ... pastikan train selalu update bagi memudahkan semua orang guna .. negara mahu maju tapi pengangkutan mundur dan negara maju hanya akan jadi angan2 .. beringat la

KEROSAKAN JALAN

Posted :Saturday, October 14, 2017 by ROHANA BT RAHMAN Send Maill

Saya ingin membuat aduan mengenai kerosakan jalan yang teruk d sekitar kawasan kediaman saya yang beralamat di Kampung Machang Panching, Jalan Sungai Lembing,Kuantan Pahang. Sudah Bergitu banyak aduan yg dibuat dan dikemukakan namun ianya masih...

Aduan Warga asing membuang pekerja Tanpa sebab

Posted :Friday, October 13, 2017 by Norazrin zainal Send Maill

Seorang warga asing bernama DIPESH DINESH PATEL bangsa India passport number dengan sewenang2nye membuang pekerja Malaysia tanpa usul periksa dan bermaharajalela di Malaysia. Beliau juga pernah melanggar warga negara Malaysia tapi tidak mengaku....

Rumah jiran berhampiran semak samun dan sampah berkumpulan di hadapan rumah

Posted :Friday, October 13, 2017 by Selvam Balakrishnan Send Maill

Rumah jiran berhampiran semak samun dan sampah berkumpulan di hadapan rumah dan menyebabkan nyamuk membiak.Saya ingin membuat aduan mengenai rumah behampiran saya yang beralamat no 53 jalan mewah ria 4/9,Taman bukit mewah 81200 Tampoi Johor Bahru....

Rumah Jiran bersemak samun dan bersampah

Posted :Friday, October 13, 2017 by Selvam Balakrishnan Send Maill

Rumah jiran berhampiran semak samun sampah berkumpulan di hadapan rumah dan menyebabkan nyamuk membiak Saya ingin membuat aduan mengenai rumah behampiran saya yang beralamat no 53 jalan mewah ria 4/9,Taman bukit mewah 81200 Tampoi Johor Bahru....

pati

Posted :Friday, October 13, 2017 by m.isa bin suri Send Maill

knapa quaters guru dibpekan kelian intan perak.di diami oleh pati bangla.kbanyakan yg tidak mempunyai permit.buat sakit mata je.lebih baik bg kpd org tempatan yg duduk.kalau dh guru2 tak nak duduk.

pati

Posted :Friday, October 13, 2017 by m.isa bin suri Send Maill

kelian intan perak.pekan koboi di banjiri warga pati bangladesh.kerja di sektor lombong.kbanyakan pati bgla yg lari dr oprasi cameron highland.70 pratus tidak mempunyai permit.mendiami quaters guru yg tidak di huni.sila ambil tindakan.

JIRAN MEMBELA BANYAK KUCING

Posted :Thursday, October 12, 2017 by MUHAMMAD ISA BIN KADIR MOHD Send Maill

SAYA INGIN MEMBUAT ADUAN JIRAN SAYA YG MEMBELA KUCING DI KAWASAN DAN DALAM RUMAH HINGGA MENYEBABKAN BAU BUSUK DAH MENGGANGU JIRAM SEBELAH MENYEBELAH. ALAMAT JIRAN SAYA ADALAH: 2A-8-9, SAUJANA DAMAI APARTMENT, JALAN SG TIRAM 3, 11900 BAYAN LEPAS,...

Beginikah Akhlak Seorang Guru !!!!!

Posted :Thursday, October 12, 2017 by Faizal Riza bin Aziz Send Maill

Dengan nama Allah yang Maha pemurah lagi Maha Pengasih... Pada hari khamis 12/10/2017 ,jam lebih kurang 12.20 tgh hari ,saya hadir ke Sekolah Menengah Kebangsaan Pendang ,berkaitan penempatan semula anak yang telah diluluskan@disahkan oleh...

Doktor berlagak

Posted :Thursday, October 12, 2017 by NUR AINA YATI BINTI SADWI Send Maill

Tarikh : 12 Oktober 2017 Masa : 9pm Alamat Klinik : PELANGI DAMANSARA A-G-7 Block A Pusat Perdagangan Pelangi, Pelangi Damansara, PJU6 Persiaran Surian, 47800 Petaling Jaya, Selangor DE. Nama Doktor Bertugas : Dr Sheila Saya kurang berpuas...

Parking

Posted :Thursday, October 12, 2017 by Mohd Ghazaly Bin Abd Ghafar Send Maill

Tolong buat Tinjauan di rumah pangsa 610 5/20 pandan indah, penduduk yang melampau dengan meletakkan korn, motor batu dan sebagainya hingga menyusahkan kami untuk parking!! Sedangkan mereka ada yang tidak punya kereta juga menandakan kotak...

pati

Posted :Thursday, October 12, 2017 by m.isa bin suri Send Maill

kelian intan perak.ramai warga bangla yg bkerja sektor lombong tidak mempunyai visa.70pratus mgunakan visa pelajar&pelancong.ada lbh kurang 200 pati di sini.mendiami quaters guru yg tidak di huni & dan majikan mnyewa rumah bdekatan.harap di ambil...

Monyet di taman perumahan

Posted :Thursday, October 12, 2017 by Wahidah Binti Rasuldeen Send Maill

Terdapat banyak monyet di kawasan perumahan sg kandis sek 36 shah alam. Monyet2 tersebut merosakkan peralatan rumah dan kadang2 memasuki rumah dan mencuri makanan. Harap monyet2 ini dapat di tangkap.

kucing jiran yang bau busuk

Posted :Thursday, October 12, 2017 by saraswathi Send Maill

Saya ingin membuat aduan tentang jiran bawah rumah saya yang tidak pandai mengatur dan menjaga Kucingnya. Serta mereka tidak membasuh najis-najis kucing tersebut walaupun mereka berada dirumah, apatah lagi jika mereka tiada dirumah. Ini membuatkan...

Anjing

Posted :Thursday, October 12, 2017 by Ing Send Maill

Mohon tangkap anjing di Lorong Peace 4, Jln Peace 93450 Kuching. Penghuni di beberapa rumah termasuk No. 16 Lorong Peace 4, No. 12 Lorong Peace 4 selalu biar anjing keluar dan tiada dijaga.

Prev  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Next