Categories

Rumah kosong tikus,ular keluar merayau

Posted :Sunday, April 8, 2018 by Wan Send Maill

Rumah kosong tikus.ular merayau

Rumah kosong tikus.ular keluar merayau

Posted :Sunday, April 8, 2018 by Sofia Send Maill

Rumah kosong tikus,ular keluar merayau

Pati urutan batin di spa bangi

Posted :Sunday, April 8, 2018 by Suhaila Hassan Send Maill

Spa dmanje memberi pekerjaan dan menggaji pekerja asing tanpa izin,serta memberikan tempat tinggal utk pati menyorok. Spa tersebut juga menawarkan perkhidmatan urutan batin yg diurut oleh staff spa. Mohon segera ambil tindakan.. Spa Beroperasi...

Ketua Kampung Tidak Menjalankan Tanggungjawab

Posted :Sunday, April 8, 2018 by Nurul Ainul Send Maill

Assalamualaikum, di sini saya ingin membuat aduan tentang ketua kampung di Kampung Murni, Aulong Lama Sambongan, Taiping, Perak. Rumah opah saya sudah banyak kali dimasukki air setiap kali hujan. Namun tiada apa2 tindakan yang dilakukan oleh ketua...

Kes tibu oleh pekerja asing

Posted :Sunday, April 8, 2018 by Cho kok chong Send Maill

Saya yang bernama seperti di atas ingin lapor kepada pihak tuan bahawa saya rasa telah ditipu oleh dua orang perkeja asing di sebuah gerai berada di pasar pagi Alam Damai cheras, kes berlaku apabila telah bayar duit rm 12 kepada salah seorang...

Rumah kosong sampai tikus, ular merayau

Posted :Saturday, April 7, 2018 by Wan Send Maill

Lihat gambar

Rumah kosong sampah sarap

Posted :Saturday, April 7, 2018 by sofie Send Maill

Rumah kosong sampai tikus , ulat. Merayau

Wan@hotmail.com

Making noise in front of company

Posted :Saturday, April 7, 2018 by Chong Wen Ni Send Maill

Everyday, every moment turn up the car volumn with speaker. Office staff can't focus to do their work properly, and his car has been modified with many speaker in the bonnet.His car number plate is WNB6621(Perodua Myvi)black colour.This problem...

Orang asing pengacau

Posted :Saturday, April 7, 2018 by Chia yee cheng Send Maill

Kepada pihak jabatan imigresen,sila mengaturkan pekerja untuk menangkap orang asing di Vista Minintod jalan bundusan oenampang,kota kinabalu,sabah.setiap pagi /petang/malam mesti ada saja budak orang asing berlepak sana tempat tong sampah...

Warga Asing tanpa permit kerja

Posted :Friday, April 6, 2018 by Mr Ali khan Send Maill

ingin memaklum kan terdapat warga asing yag berkerja tanpa permit yang sah di alamat : K Masters Hair Studio, No 9, Jalan PJS 8/10, Datarab Sunway Mentari, 46100, Petaling Jaya Selangor. warga asing itu juga ada blacklist di imigresen sebelum ini...

Anjing jiran bising tengah malam

Posted :Friday, April 6, 2018 by Chong Sin Ling Send Maill

Anjing jiran setiap malam bising sampai saya tak dapat tidur. Saya bangun pagi awal pukul 5am untuk kerja, tetapi anjing tersebut akan mula bising pukul 2am sampai 4am. Saya dah tak boleh tahan dengan anjing itu. Sila pihak pihak akan ambil...

Pekerja pos malaysia kurang ajar

Posted :Friday, April 6, 2018 by Mohd Azizul Hakim Bin Majid Send Maill

Pada pkul 3ptg..6.3.2018..sy dtg pjbt pos srmbn untuk mghntar surat yg hndak dkirimkn ke trngganu..sy tngok pkrja yg kutipan surat di pejabat pos seremban telah mmbuat pungutan surat pada pkul 3.20ptg..sy memasukan surat kiriman sy pda pkul...

Anjing liar terlalu banyak

Posted :Friday, April 6, 2018 by Muhammad Danish Bin Saiful Rizal Send Maill

Saya adalah salah seorang penduduk Jalan Tembaga 7/1P, ingin melaporkan sedikit masalah yg dihadapi oleh rukun tetangga kami. Masalah tersebut adalah masalah anjing liar yg lari berkeliaran mengejar serta membahayakan penduduk di kawasan ini serta...

anjing liar berkeliaran

Posted :Friday, April 6, 2018 by Nur Nadiah Binti Azman Shah Send Maill

saya penduduk di kawasan Jalan Tembaga 7/1P , Seksyen 7 Shah Alam ingin membuat aduan bahawa banyak anjing anjing liar berkeliaran di kawasan ini. anjing anjing ini jugak bertindak ganas seperti mengejar dan kawasan ini jugak kebanyakkannya kucing...

Falsify delivery statement

Posted :Friday, April 6, 2018 by Abdul Rashid Alias Send Maill

Penipuan oleh posmen berkenaan penghantaran pos laju. Dalam system pos laju menyatakan bahawa cubaan penghantaran gagal pada pukul 5:24pm 6 April 2018 sedangkan saya ada di depan rumah pada waktu itu. No poslaju EN033207714MY

Prev  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Next