Categories

Aktiviti Pelacuran Berleluasa di Dataran Sunway

Posted :Saturday, May 25, 2019 by Lawrence Low Send Maill

Saya ingin mengadu kepada pihak Tuan/ Puan mengenai kegiatan pelacuran yang berleluasa di sekitar kawasan Dataran Sunway. Ia dijalankan di tingkat ke2/3 rumah kedai di mana tingkapnya disaluti dengan cat gelap. Sekali-sekala akan ternampak...

Pengedaran Dadah di KTV Wild Cat Seapark, PJ

Posted :Saturday, May 25, 2019 by Nigel Cheong Send Maill

Berhubung dengan perkara di atas saya ingin mengadu bahawa KTV ini telah mengedarkan dadah pada 20bh Mei 2019. Kawan saya yang mengunjungi KTV ini untuk menyambut harijadi kawan berasa sangat tidak selesa dengan sekumpulan anak muda yang dalam...

Ketiadaan lif

Posted :Saturday, May 25, 2019 by Juwairiah bint nyak Abdul aziz Send Maill

Ketiadaan lif di KTMB Padang Rengas agak dikesali kerana Padang Rengas menjadi tumpuan ramai. Adalah baik seandainya KTM Padang Rengas mempunyai lif untuk kemudahan orang ramai, sepertimana di KTM Taiping dan Kamunting. Apalagi, bertujuan...

Illegal foreigner operate a restaurant

Posted :Saturday, May 25, 2019 by Muhamad Syafiq Send Maill

Dear Imigresen, Some Illegal foreigner without permit open a restaurant without permit. The address is as follow "Mamat Fiza Tomyam Mutiara, 225, Bandar Mutiara, 08000 Sungai Petani, Kedah" Please investigate this matter and act with intgrity. I...

Illegal electric installation

Posted :Saturday, May 25, 2019 by Muhamad Syafiq Send Maill

Dear TNB, There is some foreigner open a restaurant without a permit in malay site and they took electric from home without any consent. This act is really dangerous as the wiring is poorly done and will brings harm. Please act and do your work...

Air pump bash jalan Raya bocor.

Posted :Saturday, May 25, 2019 by Ooi Chin Siong Send Maill

Air paib bawah jalanraya bocor .

samseng india motify kerete haram

Posted :Friday, May 24, 2019 by zack Send Maill

kepada jpj/PDRM no kenderaan JGL3749 tpye SATRIA warna OREN tempat SEKSYEN 20 SHAH ALAM bangsa INDIA masalah motify kerete enjin dan body. asos bising. pandu laju dikawasan perumahan dan nk cari gaduh---tunjuk samseng. masa penduduk sini...

Hold parcel

Posted :Friday, May 24, 2019 by Nor Fatihah Send Maill

Poslaju Batu Gajah suka hold parcel. Dengan alasan kenderaan tidak mencukupi utk delivery. Harap pihak hq poslaju ambil tindakan dengan segera. Ini juga untuk kebaikan semua pihak.

TANDAS

Posted :Friday, May 24, 2019 by LIZA MAT ADNAN Send Maill

Hari ini: Jumaat Tarikh: 24/5/2019 Jam: 2.30 Ptg Saya Tidak berpuas hati dgn tandas di pintu masuk Station sungai buluh ke utara sudah la berbayar namun kotor bila diberi teguran seorg warga indon perempuan berbadan gempal berbaju hitam amat...

Pencegahan Nyamuk perlu dibuat

Posted :Thursday, May 23, 2019 by FOO JING MUN Send Maill

Untuk maklumat tuan, Nyamuk di kawasan rumah saya meningkat secara mendadak sejak beberapa bulan lagi. Ahli keluarga kami menghadapi kerungsingan terutamanya keadaan amat membimbangkan Bagi kanak-kanak yang digigit nyamuk Setiap hari! Saya...

Pengusaha Kereta Sewa merana

Posted :Thursday, May 23, 2019 by Persatuan Pengusaha Kereta Sewa Daerah Serian Send Maill

Kami Pengusaha Kereta Sewa Daerah Serian ingin mengadu bahawa semua pengusaha Kereta Sewa merana disebabkan : 1) Pihak JpJ, LPKP Sarawak langsung tidak mengambil tindakan apabila pengusaha bas express mencuri penumpang di Sempadan Tebedu dan...

www.jpj.gov.my

Orang islam bela anjing banyak dan lepas ke kawasan rumah orang lain

Posted :Tuesday, May 21, 2019 by NUR SYAFIRA Send Maill

Orang islam bela anjibg lebih sekor tanpa lesen dan bela secara lepas. Beliau ambil street dog bawa balik rumah. Anjing anjing tersebut mengganggu ketenteraman awam dengan memasuki kawasan rumah orang lain ,mengejar kanak-kanak dan hal ini...

Monyet liar ganggu and membahayakan penduduk taman

Posted :Tuesday, May 21, 2019 by Ang Su Suan Send Maill

Monyet liar ganggu Dan membahayakan penduduk Taman. Harap semua monyet liar ini ditangkap secepat mungkin. Teri a kasih.

Loud noise from neighbour

Posted :Tuesday, May 21, 2019 by Tang tien hong Send Maill

Rumah belakang jiran saya asyik Di rumah belakang mereka membuat bising yang sudah menganggu ketemteraan saya sepanjang 3tahun lebih. Saya sudah melaporkan kejadian yang berlaku harihari ini kepada pihak polis berdekatan tapi tiada tindakan yang...

Gangguan Anjin g Peliharaan

Posted :Tuesday, May 21, 2019 by MOHD NUR ADHA BIN MAS'ALL Send Maill

Salam Satu Malaysia,disini sy mengajukan aduan berkenaan penyewa sebelah rumah telah mempunyai peliharaan 3 ekor anjing liar yang tiada lesen. Anjing ini selalu menyalak siang & malam, membuat bising dan gangguan najis berbau busuk kerana tidak...

Prev  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  Next