Categories

Anjing jiran yang bising

Posted :Monday, October 29, 2018 by Mohamad shafik Send Maill

Saya ingin membuat aduan supaya pihak berkuasa membuat tangkapan pada anjing-anjing yang membuat bising dan menganggu ketenteraman awam dan jiran, di sini jiran saya membela 2 ekor anjing dan diletakkan dihadapan rumah(dalam pagar) yang beralamat...

Kumbahan tersumbat

Posted :Sunday, October 28, 2018 by Rafidi bin juahir Send Maill

Saya ingin buat aduan kepada pihak tuan..mengenai saluran kumbahan najis tersumbat...kesulitan ini telah berlarutan selama 5 Hari Masih lagi tidak Ada perubahan...Kami Mohon jasabaik pihak indah water menyelesaiankan masalah ini dengan segera...

Kumbahan tersumbat

Posted :Sunday, October 28, 2018 by Rafidi bin juahir Send Maill

Saya ingin buat aduan kepada pihak tuan..mengenai saluran kumbahan najis tersumbat...kesulitan ini telah berlarutan selama 5 Hari Masih lagi tidak Ada perubahan...Kami Mohon jasabaik pihak indah water menyelesaiankan masalah ini dengan segera...

ADUAN JIRAN BUANG SAMPAH DEPAN RUMAH DALAM LONGKANG RUMAH SAYA

Posted :Friday, October 26, 2018 by Sya Send Maill

Assalamualaikum . Saya nak buat aduan kerana setiap Kali ada edaran flyers ke rumah rumah. Jiran Saya akan buang ke rumah Saya. Bukan tu saja. Tisu. Plastik makanan ringan. Bekas minuman buang depan rumah saya. Tolong ambil tindakan kerana sikap...

Khalwat Close Proximity

Posted :Friday, October 26, 2018 by Edward Tan Send Maill

This apartment unit at no 99 C Front Portion ( 3rd Floor ) have 2 girl and 2 woman staying with 2 man. Sometime different man and woman will come and go In and out at odd hour. This unit is run by illegal Indonesian that provide short term stay...

Pihak berkuasa tidak menjalankan tugas

Posted :Thursday, October 25, 2018 by Garsika binti josep Send Maill

Seperti di katakan di atas, pihak berkuasa tidak menjalankan tugas mereka. Polis tidak buat rondaan di kedai2 hinga pti membuat suka hati mereka menjual rokok seludup di kaki lima.. dan semakin ramai. Polis - polis kota marudu entah ke mana ?...

Staff imegresen lapangan terbang kuching kurang ajar

Posted :Thursday, October 25, 2018 by Linda Send Maill

Saya merupakan staf kerajaan berkhidmat di pusat jantung sarawak. Pada 26 hb oktober 2018 saya membawa pesakit ke IJN kuala lumpur untuk menjalani rawatan di sana. Semasa berada di kaunter imegresen perlepasan seorang staf imegresen lelaki...

Cash Collection

Posted :Thursday, October 25, 2018 by JJEFFERY GOH TECK CHEN Send Maill

Does KTM Komuter stop receiving cash payment for token purchase.It happen at KTM Subang Jaya Station on 25/10/2018@2.33pm, 3 of their machine are out of order, when try to purchase at the counter a lady staff said they do not accept cash only...

Gangguan Anjing

Posted :Wednesday, October 24, 2018 by Jaya Silan A/L Muniandy Send Maill

Aduan mengenai di kawasan rumah kami ada jiran memelihara anjing 3 ekor. Tiap-tiap hari dari pukul 11 malam hingga 5 pagi menyalak membuat bisinget kuat. Saya sudah 3 kali jumpa Tuan rumah mengadu tetapi dia orang buat tak tahu. Kami tidak dapat...

Institut memandu

Posted :Wednesday, October 24, 2018 by Kylie Kenedy Send Maill

Selamat petang. Saya ingin membuat aduan mengenai satu institut memandu di limbang sarawak (Sa-Vi-Trans.sdn.bhd). Saya adalah salah satu pelatih pemandu yang ingin mengambil lesen memandu dari february 2018 . Pada mulanya, mereka tak maklumkan...

pengawal keselamatan

Posted :Wednesday, October 24, 2018 by jawaharali Send Maill

minta pihak imigresen pantau security officer's yang salah guna permit kerja ada pekerja bangsa india punjab, kelirukan pihak berkuasa dgn gunakan nama warga Nepal malah uniform salah guna harap pihak berkuasa serious masalah ini serta mereka ada...

PENDATANG ASING

Posted :Tuesday, October 23, 2018 by SITI ZALEHA SULAIMAN Send Maill

Assalamualykum. Saya ingin membuat aduan kepada Pihak Imigresen Johor agar membuat siasatan terhadap pekerja asing warga negara Myanmar yang bekerja sebagai jaga di sekolah anak saya, (Madrasah Tahfiz Al-Iman Tmn Universiti Johor).Ini kerana...

Anjing liar

Posted :Monday, October 22, 2018 by Mohd Faizal bin Abu Hanifah Send Maill

Anjing liar sebanyak 5-6 ekor tidak diketahui pemilik di kawasan tempat kerja mengganggu/mengejar/menggigit dan membahayakan setiap orang dan pekerja di sekitar kawasan ini. Membahayakan penunggang motosikal yang boleh menyebabkan berlakunya...

sikap doktor kk utc shah alam biadap

Posted :Monday, October 22, 2018 by nur Send Maill

salam sejahtera. untuk makluman kkm. saya telah pergi ke kk utc shah alam utk berjumpa dgn doktor kerana tidak sihat. apa yang tidak enak didengar adalah persoalan yg keluar dari mulut doktor trsebut krn sy seperti tidak boleh mendapat rawatan...

ANJING SERIGALA BISING MELALAK DAN PITU RUMAH OWNER TERSEBUT TERBUKA DAN HAMPIR MENGIGIT PENGHUNI DI USJ 11/4M

Posted :Monday, October 22, 2018 by Lena Send Maill

Aduan berkenaan kawasan rumah konsep kejiranan, mohon pihak berkuasa mengambil tindakan dan tatatertib terhadap penghuni yang memelihara anjing dua ekor seperti serigala (coklat dan hitam) terlalu bising sehingga menganggu ketenteram kawasan...

Prev  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Next