Categories

Jabatan Kem Islam Complaints

SALAHGUNA AYAT AL-QURAN DI RESTORAN MAMAK

Posted :Wednesday, January 18, 2012 by SARIZAWATI SHAHIBUDIN Send Maill

Restoran ini terletak berhadapan dgn stesen LRT Tmn Bahagia. Kelihatan frame2 yg tertulis ayat2 suci Al-Quran digantung merata2 dlm kwsan kedai. Sedangkan wanita yg pernah mengaku bahawa dia isteri tuan punya kedai adalah wanita India...

kawasan penjualan daging babi

Posted :Friday, June 15, 2012 by suhaimi bin sudirman Send Maill

pengurusan pasar babi ini menyebabkan kesukaran kpd umat islam.kedudukannya yg trletak ditengah2 pusat tumpuan org ramai membeli brg keperluan sprti ayam,ikan dan sayur.lori2 mengangkut daging babi diletakkan merata2.serpihan2 daging babi dan...

PATI DAN RETSORAN TANPA TANDA HALAL JAKIM

Posted :Wednesday, September 10, 2014 by MOHD NAJIB BIN AMINUDDIN Send Maill

Sebuah restoran di dalam pusat membeli-belah AEON Bukit Raja yang tidak memiliki tanda halal dari pihak JAKIM didapati menyajikan makanan kepada pelanggan yang rata-ratanya beragama Islam. Para pekerjanya mendakwa segala produk yang dijual adalah...

http://www.johnnyrestaurant.com/

perempuan melayu masuk church ikut lelaki africa

Posted :Thursday, January 21, 2016 by jessica Send Maill

Saya seperti nama di atas ingin memaklumkan kepada pihak Jabatan Agama Islam Bahawa terdapat ramai perempuan melayu mengikut lelaki africa masuk ke church terutama sekali pada hari ahad berdekatan Kwsp puchong.perempuan melayu seolah...

Mesin judi

Posted :Wednesday, December 28, 2016 by Sahrin bin ismail Send Maill

Saya berharap pihak yang berkenaan dapat mengambil tindakan dengan segera dimana judi mesin ini sedang berlaku di kuala kurau perak seperti pesta langsung tiada tindakan dari pihak berkenaan walaupun jaraknya hanya lah 1 km dari pusat tersebut...