Categories

Persatuan/Kesatuan Complaints

LAND SLIDE APARTMENT BATU 3

Posted :Tuesday, January 8, 2013 by MOHD HANIF BIN MOHD SALLEH Send Maill

Hi, Saya ingin mengadu mengenai masalah landslide yang berlaku di Pangsapuri Indahria beralamat di Persiaran Jubli Perak, Seksyen 22 40300 Shah Alam. Kawasan ini di selia oleh MBSA. Untuk pengetahuan,keretakan bermula pada tahun 2009 lagi...

Paip Tangki Bocor

Posted :Monday, October 20, 2014 by jamal Send Maill

Komplex Suria Kinrara di Puchong kinrara. Paip tangki di block D bocor sehingga air melimpah keluar. Kejadian sudah berlaku selama 1 hari dan tiada apa apa tindakan dari pihak penggurusan. Pembaziran ini amat mendukacatikan kerana kos ini...

Masalah Pengurusan Pembentungan Yang Tidak teratur

Posted :Tuesday, August 4, 2015 by mohd rafiq bin husain Send Maill

Assalamualaikum & Salam Sejahtera Yang Berhormat Datuk, Yang Berbahagia Datuk, Yang Berbahagia, Tuan, Puan SURATJEMPUTAN BAGI MENGHADIRI SESI DIALOG BERKAITAN MASALAH PENGURUSAN SISA KUMBAHAN YANG TIDAK TERATUR ANJURAN PERSATUAN PENDUDUK...

JMB Apartment Skyvillas Tidak Profesional , 2 hari tiada bekalan elektrik.

Posted :Tuesday, December 15, 2015 by Penyewa Send Maill

Pada 13/12/2015 lebih kurang jam 7ptg kami pulang kerumah sewa kami di pangsapuri tersebut mendapati tiada bekalan elektrik, sangkaan kami mungkinkah terlambat bayar, tp berdasar rekod bayaran dibuat, tunggu punya tunggu kami tido sampai pagi...

Bad Smell/Unpleasant odour

Posted :Thursday, February 25, 2016 by Nor Hafizah Alib Send Maill

PERKARA:ADUAN PENLEPASAN ASAP DAN PENCEMARAN BAU DI KAWASAN PENDUDUK PENTAS ALAM IMPIAN SEKSYEN 35 SHAH ALAM Untuk makluman pihak Tuan, sejak kebelakangan ini kebanyakan penghuni di Pentas Alam Impian berasa amat tidak selesa dengan pencemaran...

Tiada pengurusan hingga gejala jenayah berleluasa.

Posted :Tuesday, March 15, 2016 by KUMARAN A/L MUTHU Send Maill

Saya yang bermaklumat spt diatas inginkan bantuaan dari pihak berkuasa untuk mengatasi masalah yang kami hadapi sebagai penghuni penduduk disini.sejak kebelakangan ini ditempat saya sering berlaku perkara yang tidak diingini ataranya bahagian...

Aduan Bising pelajar Unikl NAFAS di Apartment Seri Atria

Posted :Sunday, September 18, 2016 by en. harun idris Send Maill

Salam ... Pelajar 'UNIKL NAFAS' yang menyewa di apartment Seri Atria sangat bising dan biadap. Mereka membuat bising setiap hari menjerit-jerit dari petang (kembali dari kelas)hingga ke tengah malam dan adakalanya hingga ke pagi. Berkumpul...

Aduan Security Guard

Posted :Thursday, December 8, 2016 by Puan Aisyah Send Maill

Re: ADUAN KAWALAN KESELAMATAN RUMAH From: Miss Ushah Sent: Thursday, December 8, 2016 3:49 PM To: aduan@ppkkm.my Cc: Miss Ushah; aduan@ppkkm.my Subject: PER: ADUAN KAWALAN KESELAMATAN RUMAH ATTN : MISS AZMI(PPKKM) Salam...

Pendatang asing

Posted :Tuesday, January 31, 2017 by Asrul izan Bin Mohamad@ Daud Send Maill

Saya memohon jasa baik pihak tuan datang ke taman perumahan taman cheras perdana cp3 untuk membuat pemeriksaan keatas pendatang asing di taman ini. Kerana terlalu ramai yang menyewa di taman ini.saya berharap pihak tuan datang kesini.

ANJING LIAR

Posted :Thursday, February 2, 2017 by WAN NOR AMALINA BINTI WAN ABDULLAH Send Maill

TERDAPAT TERLALU BANYAK ANJING LIAR DIKWASAN PERUMAHAN SEHINNGA MENAKUTKAN KANAK-KANAK YANG BERMAIN DIKAWASAN FLAT INI. ANJING JUGA MEMBUAT KAWASAN FLAT INI KOTOR DENGAN MENYELONGKAR SAMPAH DAN NAJISNYA MERATA-RATA. ANJING INI JUGA DIDAPATI...

Pelacur Vietnam

Posted :Friday, April 7, 2017 by Ali Send Maill

Lot 572/145b taman koon heong Jalan temiang seremban

Charge perkhimatan terlalu tinggi

Posted :Friday, June 9, 2017 by Edwin egano Send Maill

09-06-2017 Saya ingin mengunakan perkhimatan kiriman barang dari alor star ke stesen TBS kl...tapi harga yang diminta oleh pemandu bas tersebut tidak munasabah langsung.barang yang di kirim pun bukannya besar hanya serangkai kunci.pemandu bas Tue...

Parking kereta di bahu jalan

Posted :Wednesday, August 23, 2017 by Samsiah Hamid Send Maill

Saya membuat aduan bagi pihak pengurusan Sucasa Management Corporation (Sucasa Corporate Apartments) ingin membuat aduan berkenaan dengan kereta yang diparking di bahu jalan di sepanjang jalan damai yang berdepan dengan lobby Sucasa & Hotel...