Categories

kucing jiran yang bau busuk

Posted :Thursday, October 12, 2017; by saraswathi Send Maill   

Saya ingin membuat aduan tentang jiran bawah rumah saya yang tidak pandai mengatur dan menjaga Kucingnya. Serta mereka tidak membasuh najis-najis kucing tersebut walaupun mereka berada dirumah, apatah lagi jika mereka tiada dirumah. Ini membuatkan jiran-jiran lain termasuk saya mengalami bau yang sangat busuk sehingga tidak mampu duduk diluar rumah untuk menghirup udara segar walau seketika. Terkadang, mereka hanya biarkan saja najis itu selama berhari-hari menyebabkan jiran-jiran marah kerana bau yang sangat tidak selesa.
Saya amat berharap pihak yang berkaitan dapat mengambil tindakan diatas masaalah-masaalah yang kami (jiran) hadapi. Terima kasih.

Alamat jiran yang membela Kucing:
No.C306, Block C, Sunway Court Apt, Jalan PJS 7/13, Bandar Sunway, 46150 Petaling Jaya, Selangor

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To kucing jiran yang bau busuk

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code