Categories

Pekerja asing tanpa permit

Posted :Wednesday, January 10, 2018; by Mohamad fadzil bin md khairi Send Maill   

Ingin buat aduan dan mohon ambil tindakan segera kerana terlalu byk warga indonesia yg membuat kerja renovation dan sekali gus telah menutup ruang rezeki kontraktor tempatan yg mempunyai lesen . Lokasi di taman meranti bandar hillpark puncak alam dan taman maple bandar hillpark puncak alam. Mohon pihak emergration menbuat serbuan dan tangkapan kepada kontraktor warga indonesia di sini dengan ada yg di dapati mengunakan ic palsu

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Pekerja asing tanpa permit

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code