Categories

Ketiadaan air yang sering berlaku

Posted :Wednesday, March 27, 2019; by Shan Send Maill   

Selamat sejahtera.saya salah seorang penduduk dari kawasan taman rimba, terutamanya jalan jati poskod 28400 mentakab, pahang. Di sini saya ingin membuat aduan mengenai masalah air yang sering berlaku di taman saya(terutamanya di lorong saya). Ini bukan kali pertama atau kedua... Setiap bulan kami menghadapi masalah ketiadaan air sekurang- kurangnya 2 atau 3 hari. Kali ini , kami menghadapi masalh yang sama manakala kami tidak menerima apa-apa kenyataan atau notis dari pihak tertentu. Cuti sekolah lagi.ramai anak beranak yang berkumpul di rumah saya. Di sini saya berharap pihak berkenaan tolong mengambil tindakan yang sewajarnya terhadap isu ini.terima kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Ketiadaan air yang sering berlaku

Comments  :



83 days ago by MOHD ZAKY    [ Send Maill ]



salam dan selamat pagi, saya penduduk di kerdau temerloh pahang, di kawasan sy sudah masuk 2minggu ketiadaan air. Begitu sukar bagi kami penduduk kampung untuk memasak, mandi..mencuci pakaian dan sebagai nya..mohon kerjasama dari pihak2 tertentu untuk ambik tindakan ini.Kerana kami tidak menerima apa2 notis tentang ketiadaan air di kawasan kami. Mohon pihak berkenaan ambik tindakan dgn sewajarnya

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code