Categories

KEROSAKAN LAMPU ISYARAT

Posted :Sunday, July 1, 2018; by EUNICE HAU HUEY WEN Send Maill   

Tuan,Selamat pagi.Selepas hujan lebat sepanjangan malam di OUG PARKLANE,pagi ini saya mendapati lampu isyarat tersebut rosak dan kelihatan seumpama akan jatuh.Kerosakan ini agak serious dan saya bimbang akan keselamatan pengguna jalan raya di taman tersebut.Harap pihak berkenaan dapat mengambil tindakan secepat mungkin.Terima kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To KEROSAKAN LAMPU ISYARAT

Comments  :



90 days ago by SUNNY    [ Send Maill ]



Kerosakan Lampu isyarat sudah lama di kampung salak selatan, Kuala Lumpur berhmpiran dewan(No : 809).
Harap Tuan/Puan mengambil tindakan dengan segala. sekian sahaja. Ribuan Terima Kasih

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code