Categories

aduan rakyat tentang PATI

Posted :Tuesday, June 19, 2018; by mohd aliffarizal Send Maill   

Saya adalah penduduk tempatan di padang jawa klang.Saya hendak membuat aduan terlalu banyak warga asing di tempat saya ini. tidak pasti samada mereka ada permit atau tidak. saya rasa tidak selesa kerana terlalu ramai dan menggangu kententeraman saya dan penduduk di sini...Saya memohon silalah ambil tindakan.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To aduan rakyat tentang PATI

Comments  :



13 days ago by norazlina subran    [ Send Maill ]



saya ingin membuat aduan mengenai ramai pendatang asing di kawasan perumahan saya, di kampung pemuda jaya, 81400 senai ,johor bahru, saya mohon pihak berkuasa membuat rondaan di kawasan perumahan kerana banyak berlaku kes merompak, mencuri, terasa tergugat duduk di rumah, sekian terima kasih



64 days ago by Ana    [ Send Maill ]



Saya ingin membuat aduan tentang tempat saya tinggal (Mutiara Magna,Metro Prima,52100 Kepong,Kuala Lumpur) kerana terlampau banyak warga asing dari Indonesia yang menyewa rumah beramai-ramai diunit Pangsapuri Mutiara Magna sehingga kan apabila waktu malam terlampau banyak Warga Indonesia ini melepak di kawasan lapang ditengah pangsapuri,didepan kedai jamu dibawah flat dengan asap rokok yang berkepul-kepul,Myanmar yang kerap beramai-ramai mabuk menaiki Lift,Nigeria yang suka mengusik gadis2 Malaysia dikawasan flat dan didalam lift.Saya sebagai rakyat Malaysia yang menyewa bersama keluarga dikawasan ini sangat tidak selesa dengan keadaan yang tinggal dikawasan yg dipenghuni dengan PATI yang terlampau ramai dan kegiatan yg tidak menyenangkan.



66 days ago by Hamizan    [ Send Maill ]



saya sebagai driver di johor mohon pihak berkuasa siasat segera di area senai terutama di dalam kilang area senai aiport di impian emas dalam sawit saya syaki pendatang bersembunyi di dalam sawit..di dalam kilang HL manufacturing Perindustrian 3, Taman Perindustrian Murni Senai, 81400 Senai, Johor mohon segera lakukan serbuan



66 days ago by Hamizan    [ Send Maill ]



saya sebagai driver di johor bahru.ingin membuat aduan mengenai pendatang tanpa izin di senai airport johor.memandangkan banyak pendatang seperti Bangladesh,nepal dan india yang berleluasa saya syaki ada berberapa tempat warga Bangladesh tiada paspord lokasinya di Lot 2595&2596,jalan Perindustrian 3,kawasan perindustrian senai fasa 2.johor



82 days ago by Erina    [ Send Maill ]



Ramai pekerja cleaner dan pencuci kenderaan perodua di perodua service centre bukit puchong tidak ada permit kosong.alamat lot IL30 industrial park,jalan bp 4/4 bandar bukit puchong 47100 puchong selangor...pihak imigresen dan sprm tolong ambil tindakan yang tegas terhadap pekerja indonesia dan bangladesh tidak ada permit(kosong)semakin berleluasa bekerja di sini. Sekian terima kasih

 1  2  Next

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code