Categories

berbau busuk sekitar jln carey 1a/71g

Posted :Sunday, September 9, 2018; by james Send Maill   

saya nak buat aduan tentang rumah no.2,jalan carey 1a/71g dimana mereka memelihara banyak ayam,itik dan sebagainya dan ini menyebabkan bau busuk yang sangat tidak menyenangkan.Bau ini akan menjadi lebih busuk apabila hujan dan cuaca panas.Sudah lebih sebulan kejadian dimana pendiduk disini tidak dapat makan dengan selera dan tidak dapat tidur dengan baik.saya harap pihak tuan akan mengambil tindakan dengan segers sebab takut ada penyakit atau wabak merebak sebab ada budak budak kecil di kawasan ini dan tak baik untuk kesihatan peduduk.kawasan ini ialah perumahan bukan kampung.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To berbau busuk sekitar jln carey 1a/71g

Comments  :



31 days ago by ong    [ Send Maill ]



Bau Busuk Sekitar kawasan Batu 2 1/2, Jalan Sultan Azlan Shah dengan Jalan 1/64, Jalan Ipoh.
Saya nak buat aduan tentang bau busuk sekitar kawasan yang disebutkan atas. Kami mengesyaki bau busuk ni disebabkan oleh kedai runcit dan penjaja makanan membuangkan sisa-sisa makanan dan sebagainya sewenang-wenangnya di lorong. Ini menyebabkan bau busuk yang sangat tidak menyenangkan dan menjadi lebih busuk apabila hujan dan cuaca panas.
Diharap pihak berkuasa mengambil tindakan dengan segera.
Sekian terima kasih.

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code