Categories

Pokok bunga kertas berterbangan dihalaman rumah jiran

Posted :Friday, August 23, 2019; by Samad Selamat Send Maill   

Untuk makluman, jiran disebelah rumah saya telah diberitahu pokok bunga kertas yang ditanam gugur bersepah dihalaman rumah saya dan tidak membersihkanya, dahan pokok bunga juga menganggu kawasan parkir kenderaan dan jalan utama.pekara ini telah diberitahu kepada jiran tersebut supaya menebang pokok bunga tersebut, tetapi mereka tidak menghiraukan teguran terdebut. Mohon pihak berkenaan ambil tindakan lanjut.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Pokok bunga kertas berterbangan dihalaman rumah jiran

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code