Categories

'ADUAN TERHADAP BADAN PENGURUSAN PANGSAPURI PANDAN LAKE VIEW

Posted :Wednesday, July 10, 2019; by nordiana binti abdul rahman Send Maill   

Saya Nordiana Binti Abdul Rahman memiliki unit di
Pangsapuri Pandan Lake View di alamat A-101 Pandan Lake View Apartment, Jalan
Perdana 5/1, Pandan Perdana 55300 Kuala Lumpur. Di sini saya ingin membuat
aduan berkenaan badan pengurusan pangsapuri yang di dapati tidak menguruskan
dengan baik. Pada 10 Julai 2019 pihak syabas telah datang ke pangsapuri dan
mengunci pili air utama kerana pihak pengurusan mempunyai tunggakan sebanyak
RM87,833.80. Kebanyakan penduduk telah membayar bil air kepada pihak
pengurusan tetapi pihak pengurusan tidak membuat pembayaran kepada pihak
syabas. Saya dan penduduk pangsapuri telah menghadapi masalah besar dengan
isu pemotongan air ini.Saya juga telah diberitahu bahawa pihak pengurusan mempunyai tunggakan TNB dan berkemungkinan pihak TNB akan memotong bekalan elektrik untuk common area.Saya mengesyaki bahawa pihak pengurusan telah
melewengkan duit kutipan seperti maintenance fee dan bill air.Di sini saya
amat berharap pihak berkuasa boleh menyiasat dan mengambil tindakan kepada
pihak pengurusan. kerjasama dari pihak berkenaan amat saya hargai.

sekian Terima Kasih

yang benar

Nordiana binti abdul rahman

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To 'ADUAN TERHADAP BADAN PENGURUSAN PANGSAPURI PANDAN LAKE VIEW

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code