Categories

BANYAK NYAMUK

Posted :Friday, September 28, 2018; by SHARO A/P MUTHU Send Maill   

SAYA INGIN MEMBUAT ADUAN MENGENAI BANYAK NYAMUK MEMBIAK DI KAWASAN SRI IMPIAN APARTMENT SERI KEMBANGAN .INI TELAH MENGGANGGU KEHIDUPAN SAYA. SAYA TELAH PUN MEMBUAT BERKALI-KALI ADUAN KEPADA PIHAK PENGURUSAN SRI IMPIAN MENGENAI MASALAH INI.HARAP PIHAK BERKENAAN MENGAMBIL TINDAKAN DENGAN SEGERA, SEKIAN TERIMA KASIH

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To BANYAK NYAMUK

Comments  :



54 days ago by MOHD RIZUWAN BIN    [ Send Maill ]



SAYA INGIN BUAT ADUAN TENTANG PEMBIAKAN NYAMUK YG TERLALU BANYAK DI TAMAN RIA LORONG 11/1. PADANG SERAI. KULIM KEDAH. MINTA JASA BAIK JABATAN KESIHATAN DATANG MEMANTAU KAWASAN INI. JIKA BOLEH SAYA SEBAGAI SALAH SEORANG PENDUDUK DI TAMAN INI. INGIN MEMINTA PERKHIDMATAN FOGING DILAKUKAN DI SINI DENGAN SEGERA. KERANA FASA 6 TAMAN SAYA INI BERSEBELAHAN DENGAN FASA 2 & 1. YANG MANA KEDUA2 FASA TERSEBUT PERNAH DIJANGKITI DENGGI SEBELUM INI. HAMPIR 14 KES DENGGI DILAPORKAN. TOLONG BERI PERHATIAN. TQ



56 days ago by HAFIZ    [ Send Maill ]



Saya ingin membuat aduan mengenai nyamuk yang banyak membiak di kawasan perumahan saya dan air di longkang tidak mengalir dengan baik. Ini sangat mengganggu kehidupan kami di mana banyak nyamuk tidak kira siang atau malam. Saya berharap pihak berkenaan mengambil tindakan dengan segera sebelum perkara yang tidak diingini berlaku. Terima kasih.



70 days ago by PREAMA    [ Send Maill ]



SAYA INGIN MEMBUAT ADUAN MENGENAI BANYAK NYAMUK MEMBIAK DI KAWASAN JALAN IMPIAN 9 , TAMAN IMPIAN INDAH 47000 SUNGAI BULOH.HARAP PIHAK BERKENAAN MENGAMBIL TINDAKAN DENGAN SEGERA, SEKIAN TERIMA KASIH.



99 days ago by Vinodh    [ Send Maill ]



Saya Ingin membuat Aduan mengenai pembiakan nyamuk di sri saujaya condo sentul.
Kerana ade tanah terbiar di sebelah condo ini
Saya harap pihak dbkl dapat mengambil tindakan ...terima kasih



99 days ago by Vinodh    [ Send Maill ]



Saya ingin nak buat aduan mengenai banyak nyamuk membiak di kawasan sri saujaya condo katana ade tanah terbiar di sebelah condo ini harap pihak dbkl dapat mengambil tindakan...terima kasih

 1  2  Next

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code