Categories

Bau busuk sekitar kawasan Batu 2 1/2, Jalan Sultan Azlan Shah dengan Jalan 1/64, Jalan Ipoh

Posted :Thursday, August 22, 2019; by ong Send Maill   

Bau busuk sekitar kawasan Batu 2 1/2, Jalan Sultan Azlan Shah dengan Jalan 1/64, Jalan Ipoh.
Saya nak buat aduan tentang bau busuk sekitar kawasan yang disebutkan atas. Kami mengesyaki bau busuk ni disebabkan oleh kedai runcit dan penjaja makanan membuangkan sisa-sisa makanan dan sebagainya sewenang-wenangnya di lorong. Ini menyebabkan bau busuk yang sangat tidak menyenangkan dan menjadi lebih busuk apabila hujan dan cuaca panas.
Diharap pihak berkuasa mengambil tindakan dengan segera.
Sekian terima kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Bau busuk sekitar kawasan Batu 2 1/2, Jalan Sultan Azlan Shah dengan Jalan 1/64, Jalan Ipoh

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code