Categories

ADUAN JIRAN BUANG SAMPAH DEPAN RUMAH DALAM LONGKANG RUMAH SAYA

Posted :Friday, October 26, 2018; by Sya Send Maill   

Assalamualaikum . Saya nak buat aduan kerana setiap Kali ada edaran flyers ke rumah rumah. Jiran Saya akan buang ke rumah Saya. Bukan tu saja. Tisu. Plastik makanan ringan. Bekas minuman buang depan rumah saya. Tolong ambil tindakan kerana sikap sebegini menyebabkan denggi kerana jiran kerap buang sampah dalam longkang. Saya nak tegur jiran selalu hilangkan dirinya. Buang sampah senyap senyap. Kawasan rumah saya ni selalu datang pegawai yang sembur ubat yang matikan nyamuk denggi. Tapi kalau sikap mereka tak diubah. Sembur lah banyak kali masih sama jugaa perangainya. Saya cadangkan Tuan/puan pasang la kamera CCTV ke di semua tempat. Terus boleh saman orang yang buang sampah merata rata Ni. Baru jiran saya berfikir panjang kalau nak buang sampah merata lagi. Saya dah menderita setahun juga ni. Jiran masih buat perkara yang sama suka buang sampah ke rumah orang. Please Tuan tolong saman mereka yang suka buang sampah merata rata ni. Stress Saya.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To ADUAN JIRAN BUANG SAMPAH DEPAN RUMAH DALAM LONGKANG RUMAH SAYA

Comments  :



31 days ago by Azrief bin azhar    [ Send Maill ]



JIRAN BARU MEMBUAT RENOVATION RUMAH DAN MENINGGALKAN SISA-SISA SAMPAH DI BELAKANG RUMAH SAYA. SEHINGGA SATU BULAN DAN SAYA TIDAK DAPAT MENGHUBUNGI TUAN RUMAH

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code