Categories

Denggi dan Nyamuk

Posted :Friday, January 4, 2013; by Hafiz Taib Send Maill   

Taman Merlimau Baru, 77300, Merlimau, Melaka.
assalamualaikum,
dengan merujuk kepada alamat di atas, kawasan persekitaran di tempat tinggal tersebut dipenuhi dengan nyamuk and kes deman denggi. Bilangan nyamuk disini adalah banyak sehingga tidak dapat digambarkan. Ini desebabkan kebanyakan pergaliran air longkang di taman tersebut tersumbat. walaupun banyak kali gotong royong diadakan oleh penduduk sini, tetapi pangaliran air longkang tetap tersumbat. Tidak dapat dinafikan bahawa pengaliran longkang di taman ini perlu diubahsuai. Sumbatan longkang ini berlaku sejak pihak kerajaan membuat jalan raya pegubahsuaian dan landscaping di taman ini. pengaliran air dan longkang telah dirosakkan oleh pihak yang berkenaan dan dibiarkan begitu sahaja. Harap Pihak kerajaan yang merosakkan pengaliran air longkang disini sila bertanggungjawab. Banyak kali aduan dibuat tetapi hal ini dibiarkan begitu sahaja. Terima Kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Denggi dan Nyamuk

Comments  :



10 days ago by Siti    [ Send Maill ]



Aduan berkenaan kereta terbiar yang terlalu banyak menyebabkan tiada parking untuk kereta lain meletakkan kenderaan. Terlalu banyak sampah sarap menyebabkan pencemaran di sekitar kawasan parking. Nama Kedai berkenaan Power Max Tyres & Batteries Service di alamat No.88,(Ground Floor) Jalan Cermai 4, Taman Mesra Saleng, 81400 Senai Johor. Harap pihak Tuan mengambil tindakan secepat mungkin. Terima Kasih

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code