Categories

Flood

Posted :Tuesday, June 11, 2019; by Zulkifli Ismail Send Maill   

Kawasan kampung kami kerap kali dilanda banjir stiap Kali hjn lbtI@ brlarutn akibat projek2 perumahan dan tiadanya apa2 tindakan untuk mngatasi mslh bnjir ini sprt membesarkan sungai mahupun pmntauan projek2 perumahan olh phk2 brkuasa. Pnduduk kampung mengalami kerugian besar setiap kali banjir berlaku.Justeru kami berharap agar aduan rakyat dapat menyuarakan kesengsaraan kami dn dapat menyelesaikan masalah yang kami hadapi selama bertahun-tahun ini dengan secepat mungkin. T.kasih aduan rakyat.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Flood

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code