Categories

Gangguan anjing

Posted :Monday, November 4, 2019; by Farid Anwar Bin Asan Send Maill   

Gangguan anjing peliharaan jiran.
Saya ingin membuat aduan berkenaan anjing peliharaan jiran. Jiran saya selalu lepaskan anjingnya berkeliaran di kawasan sekitar perumahan tanpa sebarang pengawasan dari pemilik anjing tersebut. Mengakibatkan anjing itu keluar masuk kawasan rumah jiran-jiran sekitar, termasuk rumah saya. Lebih teruk lagi, anjing itu membuang najis dan kencing di sekitar kawasan rumah yang anjing itu masuk. Termasuk rumah saya sendiri. Pernah mengadu pada pemilik anjing tersebut, tapi tiada apa-apa tindakan yang mereka ambil. Di sini saya sertakan gambar anjing tersebut masuk dan kencing di dalam halaman rumah jiran yang beragama Islam. Di harap ada tindakan yang dapat dilakukan dengan kadar segera.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Gangguan anjing

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code