Categories

Warga Asing tanpa permit kerja

Posted :Friday, April 6, 2018; by Mr Ali khan Send Maill   

ingin memaklum kan terdapat warga asing yag berkerja tanpa permit yang sah di alamat : K Masters Hair Studio, No 9, Jalan PJS 8/10, Datarab Sunway Mentari, 46100, Petaling Jaya Selangor. warga asing itu juga ada blacklist di imigresen sebelum ini dan juga ada laporan report polis (pernah di tahan di penjara melaka)

dan juga lakukan intipan di sekitar kawasan itu, terdapat pusat urut yg beroperasi yg menggunakn warga asing.. sila jalan kan serbuan ke atas mereka yang tidak bertanggung jawap ini.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Warga Asing tanpa permit kerja

Comments  :



4 days ago by Colin Gerard    [ Send Maill ]



Even in Pearl Point shopping centre, the security guards looks like Pakistanis. Their attitude is very bad and sometimes they talk to us M'sians very rude. One time I almost want to beat the guard at the Econsave supermarket becoz he very rude to my wife.

Please PDRM and Immigration, make a spot check at Pearl Point and check the guards...the uniform sometimes don't have PPKKM logo



9 days ago by Mariani binti mohd rani    [ Send Maill ]



Saya tidak tahan lagi warga asing cari pasal dgn saya.
1)bila saya beri amaran kpd pati,dia terus cari gaduh dgn saya.
2)pati itu dilindung oleh abg iparnya sebab warga Malaysia.
3)hari2 buat masalah dgn saya,
Contohnya,1)membuang sampah di kawasan saya.
2)Bila dilarang pati maki-maki saya dgn suami.
3)rosakkan tanaman dirumah saya.
Saya berharap pihak, Imigresen bertindak secepat mungkin
Terima kasih,di atas aduan ini



10 days ago by Tan Swee Ngi    [ Send Maill ]



Saya ingin mengadu bahawa kebelakangan ini lebih daripada 10 orang pekerja perempuan warga Negara Vietnam tanpa permit dan tanpa izin yang berkerja di Level G Pub yang beralamat di 3-31A, Jalan Desa 2/4, Desa Aman Puri, 52100 Kepong, Kuala Lumpur telah mendatang pelbagai masalah di kawasan berkenaan, terutamanya masalah gangu kacau keluarga. Saya berhadap agar pihak Tuan dapat mengambil tindakan dengan segera supaya memhentikan kesemua masalah yang ditimbul oleh pekerja tanpa permit tersebut. Kerjasama dari pihak Tuan adalah amat dihargai dan didahului dengan ribuan terima kasih.



14 days ago by Zawani    [ Send Maill ]



My working place now. They hire more then 10 people foreigner people without permit. I only Malaysia people. Plss do something about it. That place base in Kl jln sultan Ismail Arena bar

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code