Categories

Aduan penternakkan monyet di Kawasaki perumahan

Posted :Thursday, September 20, 2018; by Amutha Krishnan Send Maill   

Kepeda sesiapa yang berkenaan,
Aduan ini berkenaan rumah jiran saya yang pelihara monyet. Dengan peliharaan monyet ini mengugat ketenteraman keluarga saya. Dengan bau yang tidak menyenangkan, menyukarkan kami untuk keluar rumah. Ketakutan melanda keluarga kami, dengan bising and bau yang tidak memyenangkan bimbang dengan penyakit yang akan melanda.

Di fahamkan monyet bukan haiwan peliharaan yang selamat dan dipeliharaan ini dikawasan perumahan.

Diharapkan pihak berkuasa mengambil tindakan sewajarnya.

Lokasi : No:62, Jalan Bayan 23, Taman Kota Putri, 81750 Masai, Johor

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Aduan penternakkan monyet di Kawasaki perumahan

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code