Categories

Tiang Telefon Hampir Jatuh

Posted :Thursday, July 11, 2019; by Norfaizah Binti Abdullah Send Maill   

Tiang telefon depan jalan raya umum condong ke jalan raya. Tiang sudah tercabut daripada tanah dan hanya di sokong oleh wayar telefon. Masalah dia tiang condong ke jalan raya umum tempat lalu lintas kereta danorang berjalan kaki. Bila-bila masa boleh jatuh keatas kereta atau orang yang sedang berjalan kaki terutama waktu hujan.Saya telah membuat aduan kepada TmNet 100 tetapi tiada tindakan diambil sehingga kini.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Tiang Telefon Hampir Jatuh

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code