Categories

Baik pulih jalanraya yang rosak

Posted :Thursday, November 28, 2019; by Zuraini Zulkipli Send Maill   

Berkenaan jalan raya yg rosak dr traffic light jinjang sampai ke Jusco kepong.
Jalan raya yg tidak rata dan menyukarkan untuk kelancaran kenderaan.
Sgt bahaya kepada kenderaan bermotor.
Garisan line jalan juga agak celaru.
Sila ambil tindakan.

www.aduanrakyat.com says

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Baik pulih jalanraya yang rosak

Comments  :



12 days ago by Muhammad Izzhar Syazwi Bin Md Zahir    [ Send Maill ]



jalan tidak rata di parit besar batu pahat dan jalan pecah menyebabkan saya semalam tidak dapat mengawal motosikal saya dan menyebabkan kemalangan motorsikal hancur teruk harap jalan tersebut dapat dibaiki dengan segera agar pengguna motor yang lain tidak mengalami kemalangan

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code