Categories

Haiwan peliharaan menganggu bau yg tidak menyenangkan

Posted :Sunday, August 19, 2018; by Haniza binti mohamed isnin Send Maill   

Saya ada satu masalah jiran sebelah rumah memelihara kucing,dan saya sudah tidak tahan dengan bau najis kucing dan bau hanyir didepan dan dibelakang rumah saya,satu lagi masalah anak saya yg berumur 6tahun adalah menghidap asma,jdi saya rasa takut akan menjejaskan kesihatan anak saya,saya mohon sangat pihak tuan dapat selesaikan masalah saya ini sekian terima kasih.dan saya mohon nama saya dirahsiakan dari pengetahuan jiran saya

No36 jalan tasik biru 4,taman tasik biru kundang

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Haiwan peliharaan menganggu bau yg tidak menyenangkan

Comments  :



97 days ago by Qamarina    [ Send Maill ]



Assalamualikum dan salam sejahtera tuan/puan

Disini saya ingin membuat 1 aduan dimana jiran sebelah rumah saya dialamat block 28 03/15 jalan jalan nibong 28 taman taman daya ada memelihara kucing lebih dari 1 ekor dan beliau tidak menjaga kebersihan haiwan yang dipelihara...bau najis kucing yg kuat dan air najis kucing yang menggalir sampai kehadapan rumah saya...membuatkan saya rasa tidak selesa..saya juga sudah menegurnya secara peribadi tetapi beliau tidak mengambila apa-apa tindakan @ membersihkannya...saya juga mempunyai anak kecil...bau hama kucing yang kuat tu juga menjejaskan kesihatan anak saya...sekian aduan saya ini...saya berharap pihak tuan/puan bolih amik tindakan untuk kes ini..sekian terima kasih



107 days ago by radha    [ Send Maill ]



Anjing peliaraan berbau, bising Ada kutu and tiada lesen bagi anjing tersebut, harap pihak berkuasa mengambil tindakan

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code