Categories

BAU BUSUK YANG MENGGANGGU KESIHATAN

Posted :Friday, January 4, 2019; by Amirah Azlan Send Maill   

Saya ingin membuat aduan tentang jiran di belakang rumah yang memelihara atau lebih tepat sekali menternak kucing yang diletak di dalam sangkar beramai-ramai, lebih kurang tujuh atau lapan ekor kucing yang dipelihara diletakkan di belakang rumahnya. Penjagaan kucing tersebut tidak begitu rapi dan membiarkn najis kucing di dalam sangkar , tidak meletak psir untuk najis tersebut. Najis tidak diurus dengan rapi dan telah menyebabkan bau yang busuk telah beredar ke rumah kami yang terletak di belakang rumahnya. Hingga menyebabkan kami sukar bernafas dengan baik. Selain itu, kami juga mendapati kucing-kucing tersebut ada yang mati akibat dari pengurusan yang tidak rapi. Rumah tersebut beralamat 42, lorong 5, taman semarak 08000 sungai petani, kedah. Kami amat memohon supaya pihak tuan dapat mengambil tindakan atas masalah ini dan berharap supaya tidak terulang lagi kes seperti ini. Segala tindakan tuan amat kami hargai dan kami ucapkan terima kasih.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To BAU BUSUK YANG MENGGANGGU KESIHATAN

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code