Categories

Kegiatan menjual dadah & Online casino

Posted :Sunday, December 3, 2017; by Lai Jin Leong Send Maill   

Saya tidak ingin menulis disini jika terdapat pilihan tetapi terpaksa juga kerana saya pernah beberapa kali menelifon balai polis berdekatan mengenai jiran saya yang menjalankan activity menjual dadah Dan juga online casino di alamat no.7 Jalan Bangau Taman Berkeley,klang. sampai sekarang masih tiada tindakan atau serbuan dibuat Oleh pihak berkuasa Dan saya masih lagi nampak penagih keluar masuk rumah itu. Salah seorang daripada penagih adalah kenalan saya Dan dia yg memberitahu saya aktiviti kegiatan yg sedang berlaku disitu Dan tokannya adalah seorang wanita. Saya harap sesuatu boleh dilakukan kerana didalam rumah tersebut terdapat budak berumur lebih kurang 4tahun ke 10tahun. Saya takut jika tiada tindakan dibuat, budak usia kecil ini akan membesar menjadi penagih Dan pengedar seperti ibu mereka.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Kegiatan menjual dadah & Online casino

Comments  :



7 days ago by Kong kai soon    [ Send Maill ]



Polis do something b4 those kids follow their mom's foot steps



10 days ago by Zaid Mohammad    [ Send Maill ]



Polis cepat bertindak sebelum anak2 muda menjadi penagih atau pengedar dimasa depan

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code