Categories

Bau najis Dan kencing kucing yang keterlaluan

Posted :Tuesday, December 10, 2019; by Mariappan Send Maill   

Salam sejahtera tuan/puan

Disini saya ingin membuat 1 aduan dimana jiran sebelah rumah saya dialamat, 82, Jalan Meranti 3, Bandar Baru,44300 Batang Kali ada memelihara kucing lebih dari 10 ekor dan beliau tidak menjaga kebersihan haiwan yang dipelihara...bau najis kucing yg kuat dan air najis kucing yang sampai rumah saya...membuatkan saya rasa tidak selesa..saya juga sudah menegurnya secara peribadi. Beliau telah pergi bercuti tanpa apa-apa tindakan @ membersihkannya...saya juga mempunyai anak kecil...bau hama kucing yang kuat tu juga menjejaskan kesihatan keluarga dan anak saya...Saya Dan anak Saya sakit Asma Dan semakin teruk kerana bau Hama semakin teruk. Saya berharap pihak tuan/puan boleh ambil tindakan dengab segera untuk kes ini..sekian terima kasih

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Bau najis Dan kencing kucing yang keterlaluan

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code