Categories

Keadaan Blok yang Ramai PENJUAL KETUM & Melepak dihadapan rumah sehingga menggangu jiran

Posted :Monday, October 7, 2019; by Muhammad Qayyum bin Abdullah Send Maill   

Saya sering berkunjung kerumah saudara yang terletak di Flat Sri Melaka Blok 32. Dilihat disana terlalu ramai org yg dilihat secara terang- terangan menjual air ketum. Dan terdapat jiran yang sering buat bising ketika malam dgn lepak dihadapan ruang depan rumah , memasang lagu , sehinggakan jam 2-3 pagi masih bising dan melepak tanpa hiraukan jiran sekeliling , dan jiran yang membuat bising jugak adalah antara orang yang dilihat sering menjual air yang disyaki air ketum . Lokasi di blok 32 tingkat 4 berdekatan dengan tangga berdekatan tong sampah , tolong lah pihak berkuasa ambil tindakan , hampir setiap malam saudara saya mengadu akan bunyi bising jiran yang melepak dan kawasan sekitar yang ramai orang menjual air ketum dan mereka takut untuk buat aduan kerana pernah kejadian sebelum ini mereka membuat aduan dan orang yang diadu mengugut orang yang mengadu dengan cara membuang barangan dihadapan rumah seperti darah dan pelbagai lagi. Harap pihak berkuasa dapat mengambil tindakan segera kerana perkara telah lama berlarutan.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Keadaan Blok yang Ramai PENJUAL KETUM & Melepak dihadapan rumah sehingga menggangu jiran

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code