Categories

Masalah Jalan raya

Posted :Saturday, January 25, 2014; by Yusof Send Maill   

Saya selaku wakil penduduk kampun Sukau Kinabatangan, Sabah ingin mengemukakan masalah yang berlaku di kampung kami iaitu keadaan jalan raya yang sangat menyedihkan. Hal ini menyebabkan banyak kerja-kerja harian yang tidak dapat dijalankan. Keadaan jalan di kampung ini sangat teruk dengan lubang-lubang yang semakin hari semakin dalam. Ini menyukarkan pergerakan keluar masuk penduduk kampung khususnya mereka yang bekerja di luar dan murid-murid sekolah yang terpaksa mengharungi jalan yang teruk. saya sangat berharap agar pihak kerajaan dapat membantu menyelesaikan masalah jalan di kampung sukau dengan segera.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Masalah Jalan raya

Comments  :



10 days ago by Siti    [ Send Maill ]



Aduan berkenaan kereta terbiar yang terlalu banyak menyebabkan tiada parking untuk kereta lain meletakkan kenderaan. Terlalu banyak sampah sarap menyebabkan pencemaran di sekitar kawasan parking. Nama Kedai berkenaan Power Max Tyres & Batteries Service di alamat No.88,(Ground Floor) Jalan Cermai 4, Taman Mesra Saleng, 81400 Senai Johor. Harap pihak Tuan mengambil tindakan secepat mungkin. Terima Kasih

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code