Categories

Lampu jalan tidak berfungsi

Posted :Tuesday, June 26, 2018; by Selvarajah a/l T.Ellango Send Maill   

Lampu jalan sepanjang Jalan Langat menghala ke Banting dari lampu isyarat Johan Setia hingga sempadan Batu 7 rosak. Jalan sangat gelap dan jalan juga rosak. Pemandu kenderaan tidak dapat melihat orang menunggang motor atau pejalan. Saya berharap pihak tuan ambil tindakan sebelum sesuatu serius berlaku. Kes samun juga berlaku. Sekian terima kasih

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Lampu jalan tidak berfungsi

Comments  :



65 days ago by M.MOGAN    [ Send Maill ]



Lampu jalan di hadapan rumah saya tidak bernyala
selama seminggu di alamat JALAN DENDANG
62 TAMAN TELOK,TELOK PANGLIMA GARANG 42500 KUALA LANGAT
harap dapat baiki secepat mungkin,terima kasih tuan.

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code