Categories

Street dogs

Posted :Tuesday, June 26, 2018; by jasmine Send Maill   

Anjing liar keliaran di kawasan perumahan and jiran bela 3 ekor anjing asyik bising and bau busuk. Tidak tenteram di waktu siang dan malam. Memgejar orang yg lalu dan tidak boleh tidur di waktu mlm. sepanjang jalan dgn tahi anjing,tak boleh jogging.and setahu saya semua yg bela anjing tiada lesen. Di harap pihak berkuasa mengambil tindakan dengan segera Sekian terima kasih. Alamat JALAN GP 5 TAMAN GARING PERMAI RAWANG SELANGOR 48000.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Street dogs

Comments  :



107 days ago by shelin    [ Send Maill ]



Anjing liar berkeliaran dekat depan rumah saya dan jiran bela banyak ekor anjing asyik bising dan jiran juga sering memberi makanan kepada anjing-anjing liar di hadapan rumah saya. Oleh itu, hadapan rumah saya ada tahi anjing tiap-tiap hari. Harap pihak berkuasa boleh mengambil tindakan ASAP. Terima Kasih. Alamat: LORONG KIJANG 2 TAMAN KIJANG 09600 LUNAS KEDAH

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code