Categories

Bau busuk dari loji indah water

Posted :Sunday, February 14, 2016; by Adenan Tahir Send Maill   

Loji indah water di hadapan jalan HALA TAMBUN PERMAI 14, kg tersusun batu 4, yang sepatutnya tidak mengeluarkan bau, telah mengeluarkan bau busuk yang teramat sangat sejak beberapa minggu yang lalu sehingga ke hari ini.

Mohon pihak indah water mengambil tindakan segera.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Bau busuk dari loji indah water

Comments  :



143 days ago by Shahrul    [ Send Maill ]



Logi kumbahan tersumbat di taman rakyat alor setar..harap pihak IWK dpt bertindak dengan segera dan mengeluarkan bau yang kurang enak...Dari rumah 1360 hingga 1370..Harap pihak IWK BERTINDAK SEGERA.



145 days ago by mohd sanusi ismail    [ Send Maill ]



loji indah water di lahat indah mengeluarkan bau busuk yang teramat sangat menyebabkan saya dr taman sebelah iaitu di taman lahat bistari mengalami gangguan bau yg tidak teramat selesa
mohon pihak indah water mengambil t8ndakan segera..tq

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code