Categories

Lori treller di parkir dalam taman

Posted :Thursday, June 20, 2019; by Mohd Fazli Norizab Send Maill   

Saya sebagai penduduk Taman Medan Klebang Sentosa, klebang restu ipoh ingin membuat aduan tentang tindakan salah seorang penduduk disini yang sering membawa masuk lori trailer panjang dan meletakkanya /memarkir kenderaan tersebut di hadapan rumah beliau (no 11,jalan klebang sentosa 5,medan klebang sentosa. Ini telah menimbul kan rasa kurang senang dikalangan kami di sini, dimana lori-lori ini telah merosakkan jalan jalan taman dan juga menghalang kenderaan kami untuk keluar masuk selain membahayakan anak-anak untuk bermain. Harap pihak berwajib dapat membendung aktiviti ini daripada terus bertambah parah. Sekian terimakasih

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Lori treller di parkir dalam taman

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code