Categories

Bonggol haram di Jalan Seksyen 2 / 5 Taman Kajang Utama Kajang, Selangor p

Posted :Thursday, December 6, 2018; by Nantha kumar a / l V. Appadurai Send Maill   

Sila ambil perhatian bahawa ada penduduk di Jalan Seksyen 2 / 2 Taman Kajang Utama Kajang Selangor yang membina bonggol di jalan tersebut dengan tidak ada kebenaran penduduk berhampiran. Bonggol tersebut juga tidak ikut spesifikasi yang betul dan amat merbahaya kepada pengguna jalanraya kerana terlalu tinggi. Saya telah buat aduan kepada Majlis Perbandaran Kajang tetapi tidak ada tindakan langsung. Harap pihak Aduan Rakyat dapat ambil tindakkan segera. Nombor aduan ke MPKj ialah KES SEL. 009258

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Bonggol haram di Jalan Seksyen 2 / 5 Taman Kajang Utama Kajang, Selangor p

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code