Categories

Line Maxis

Posted :Monday, March 21, 2016; by Mohd Nor Zamri Bin Rohaizi Send Maill   

Saya wakil penduduk kampung Bahagia, Kuala Krai ingin membuat aduan bahawa line maxis di kampung saya menjadi teruk setelah beberapa orang pekerja maxis membuat upgrade sistem data internet di pemancar maxis di kampung saya 2 bulan lalu.
Kalau dahulunya didalam rumah mendapat 'full bar signal' sekarang ini hanya ada satu bar dan kadang-kadang tiada langsung.
Perkara ini menyusahkan pihak kami apabila hendak berhubung dengan saudara mara di luar.
Signal rendah ini berlaku terutama kawasan 'Kg Lepan Rambai' didalam Kg Bahagia itu sendiri.
Perkara ini sudah berlanjutan selama 2 bulan sehingga ke hari ini.
Semoga mendapat tindakan segera pihak tuan.
Sekian

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Line Maxis

Comments  :



12 days ago by ROSLAN BIN HAJI ABDUL RAHMAN    [ Send Maill ]



No Maxis saya exp pada 10/10/2017 saya call cantre untuk aktifkan kembali no.saya.

JAWABNYA :'SILA DATANG KE CENTRE MAXIS'
11/10/2017 saya pergi centre maxis tetapi jawapan nya 'TAK BOLEH'baru kuatkuasa.

Saya dah guna no MAXIS tu dah berpuluh tahun....sayang pulak.

harap Peg. Maksis dapat ban

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code