Categories

Tempat Letak Kereta

Posted :Thursday, January 3, 2013; by Umar Send Maill   

Salam,

Saya mohon bantuan dari pihak Aduan Rakyat untuk membuat tinjauan dan membuat liputan tentang apa yang berlaku di FLAT SRI Stulang, (bersebelahan THE ZON). Penduduk di sini dengan sesuka hati menandakan tempat letak kereta mereka. Saya dapati yang kesemua tempat letak kereta tersebut adalah percuma dan tidak perlukan apa-apa bayaran. Jadi saya salah seorang penduduk di sini sering kali mengalami masalah untuk meletakkan kereta milik saya. Saya juga telah membuat aduan kepada Majlis Bandaraya Johor Bahru.



SEKIAN TERIMA KASIH

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Tempat Letak Kereta

Comments  :



36 days ago by Mohd Ghazaly Bin Abd Ghafar    [ Send Maill ]



Tolong buat tinjauan di flat rumah pangsa 610 5/20 pandan indah, sekarang saya betul2 hilang sabar dengan perangai mereka, dengan sesuka hati tanda kotak parking dengan korn, motor, batu Ape hal ni??? Saya juga bayar sewa sama mcm yang lain, tolong ambil tindakan!!!!
Sekarang saya di luar tak ada tempat untuk parking, mana kemudahan untuk saya
Mana keadilan nya!!!

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code