Categories

JALAN BERLUBANG DAN BERLOPAK

Posted :Monday, December 24, 2018; by Maryam Send Maill   

Salam Sejahtera,

Saya ingin membuat aduan mengenai jalan di kawasan perumahan saya iaitu di Kampung Melayu Subang yang berlubang teruk. Perkara ini telah berlaku lebih daripada 2 tahun. Seingat saya dalam 3 bulan lepas ada pihak telah menurap jalan, tapi malangnya lorong jalan perumahan saya tidak diturap sekali. Masalah ini menjadi lebih teruk apabila musim hujan melanda kerana jalan yang berlubang dipenuhi dengan lopak air. Saya berharap pihak berkenaan mengambil tindakan secepat mungkin di atas masalah ini.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To JALAN BERLUBANG DAN BERLOPAK

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code