Categories

asap pembakaran sampah

Posted :Tuesday, July 9, 2019; by ZINAL ABIDIN BIN MOHD JANI Send Maill   

Pencemaran udara (asap) dari pembuangan sampah bersebelahan pusat rawatan air ngoi-ngoi Pantai Jalan Jelebu 71770 SerembanNegeri Sembilan.

Kepada sesiapa yang berkenaan dan berwajib mohon ambil tindakan dan kasihani pendududuk Pantai terutama kampung yang berdekatan kerana menghidu udara (asap) setiap hari. Yang ketarannya waktu mangrib dan awal pagi setiap hari. Hingga kini asap itu masih ada walaupun hujan lebat dan pihak bomba ambil tindakan.

Mohon pihak tuan supaya tidak membenarkan pembuangan sampah dan pembakaran di kampung kami.

Di sini di sertakan gambar2 utk makluman pihak yg berkenaan.

Sekian. Terima kash.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To asap pembakaran sampah

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code