Categories

kebanjiran warga asing

Posted :Thursday, July 11, 2019; by MUHAMMAD SYAH RIZKI BIN MOHD NASIR Send Maill   

assalamuaikum saya nak buat aduan tentang kebanjiran warga asing di sekitar gombak . di jalan kerdas 3 sampai di kerdas 5 gombak. saya harap ada tindakan susulan dari pihak berwajib. kebanjiran dari warga asing menganggu ketenteraman . ada warga asing yang besar kepala . bila kita menegur bila berbuat bising ditengah malam. tidak dihiraukan. saya harap ada tindakan yang berwajip mengambil langkah seterusnya. sekian terima kasih.

none

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To kebanjiran warga asing

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code