Categories

sampah dibuang dari tingkat atas

Posted :Monday, February 17, 2020; by LOGESWARY A/P MANIMARAN Send Maill   

Saya tinggal di one selayang tingkat satu di belakang rumah saya dekat dengan bilik dapur penghuni dari tingkat atas sering kali buang sampah.bau busuk seluruh rumah saya.kami tidak boleh buka pintu belakang kami sebab bau busuk.banyak kali komplain dah dibuat di JMB office tapi tiada tindakan diambil.adik saya oku sering kali jatuh sakit.tolong ambil tindakan.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To sampah dibuang dari tingkat atas

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code