Categories

pendatang asing

Posted :Wednesday, September 19, 2018; by BENDY Send Maill   

selamat pagi pada pihak imigresen..sya ingin menbuat aduan

lokasi inanam taipan sebaris ToTo 4D ada sekedai pada waktu pagi kedai menjual makanan waktu malam ada menghibur keramaian.hak kedai org pilipinas

ada beberapa pekerja orang indonesia tiada pasport dan apa bila sdh mabuk akan ada pergaduhan...dan menbuat bising pada kawasan tersebut..harap pihak imigresen jangan belas kasihan sila ambil tindakan dan buat serbuhan pada kawasan Inanam tersebut

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To pendatang asing

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code