Categories

Pendatang asing

Posted :Friday, July 6, 2018; by Haslinda Send Maill   

Saya tinggal di Pangsapuri Desa pakar sungai besi. Dekat sini majority semua orang myanmar dan bangla. Saya berasa tidak selesa kerana terlalu ramai orang myanmar di sini.. Mereka mabuk membuay bising dan persekitaaran menjadi kotor. Mohon pihak imigresen menyemak mereka .. Saya ada bertanya dahulu.. Mereka mengatakan bahawa terdapat NGO yang menjaga tempat ini dan menjadikan tempat ini sebagai transit tempat mereka. Mana hak kami sebagai pembelinsekiranya kesalahan kuasa besar menidas kami dgn memasukakn warga asing..tolong la halau mereka. Kami tidak selesa

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Pendatang asing

Comments  :



20 days ago by Aririteki    [ Send Maill ]



Mohon pihak yang berkuasa ambil tindakan tegas dan segera.
Dibimbangi menjadi budaya dan trend mereka mbawa masuk ramai2 (walaupun tidak cukup syarat) dgn alasan Malaysia negara yang terlalu longgar undang2 dan hanya mahu rasuah. Sedangkan ia tidak benar.
Mohon di hantar balik segera ke negara asal

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code