Categories

Aduan jual rokok seludup

Posted :Wednesday, September 12, 2018; by Mohd Fauzi bin Abdul Rashid Send Maill   

Saya nak membuat aduan di kampung Melayu batu 16 Rawang Selangor..ada menjual rokok seludup,nama kedai (kedai runcit berkat)telah menjual rokok seludup kepada budak bawah umur dan kepada pelanggan dewasa lain..saya harap pihak berkuasa ambil tindakan undang-undang terhadap penjual rokok seludup..dan saya harap pihakberkuasa datang dengan baju biasa sebab mereka akan dapat tahu..tq

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Aduan jual rokok seludup

Comments  :



76 days ago by HAJI NAN    [ Send Maill ]



Assalaamualikum dan selamat pagi,

Saya ingin melaporkan tentang sebuah kedai menjual rokok seludup dan juga menjual rokok kepada budak budak sekolah..
Sebuah kedai yang beralamat seperti di bawah telah menjual rokok seludup kepada budak budak sekolah yang masih memakai uniform sekolah.Harapan saya agar pihak kastam dapat mengambil tindakan yg sewajarnya.Pihak kedai tetap menjual walaupun sudah di tegur oleh pihak pengurusan pangsapuri.
Kedai yg di maksudkan beralamat :
KEDAI RUNCIT AMIR
B 2 GF01 PANGSAPURI SERI AYU
BANDAR PUTERA
41200 KLANG,SELANGOR
(BERHADAPAN KAMPUNG BUKIT NAGA)

T.K

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code