Categories

Pembuangan Sampah oleh Jiran Dari Tingkat Atas

Posted :Monday, November 5, 2018; by HAIRULIZAM BIN SHUHAIDI Send Maill   

Mohon pihak berwajib mengambil tindakan keatas jiran yang sewenang-wenangnya membuang sampah dari tingkat atas sampaikan owning belakang rumah saya habis rosak disebabkan sampah/barang yang dibuang. Keadaan ini dah berlarutan lebih dari setahun, teguran dah diberi namun masih lagi membuang.

Tindakan undang-undang sahaja mungkin akan mengajar mereka.

Dear Friends, Dont forget to bookmark and submit your offers to social media websites listed here.It will bring more visibility, buzz and fast action to attend your Complaint

Complaint Related To Pembuangan Sampah oleh Jiran Dari Tingkat Atas

Comments  :

Post Your Comment :

Name

required, use real name

Email

required, will not be published

Website Address

optional, will not be published

Your attitude towards Complaint

Agree Neutral Disagree

Confirmation Code